17 липня об 11.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання президії обласної Ради (з трансляцією на сайті)

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Вінницька область розширить співпрацю з Румунією для розвитку бізнес-середовища Роздрукувати

17 травня голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій зустрічали офіційну делегацію Румунії. Представники Ясського повіту у Вінниці братимуть учать у святкуванні Дня Європи. У складі делегації віце-президент Ясської повітової Ради Ромео Ольтенау, секретар Ясського повіту Лакраміора Верніка-Даскалеску, а також керівники закладів соціальної допомоги й соціальних послуг міст Ясси та Пашкань.

Цьогоріч виповнюється 11 років співробітництва Ясського повіту та Вінницької області. Щороку, починаючи з 2008-го, до Вінниці приїздить румунська делегація, аби разом розділити традицію відзначення Днів Європи з вінничанами.

Про ситуацію в області розповів Валерій Коровій. В свою чергу про стан справ у Яссах та про вибори до Європейського Парламенту в Румунії, які відбудуться наступного тижня, повідомив віце-президент Ясської повітової Ради Ромео Ольтенау.

– Всі проблеми, озвучені вами, ми також прожили, однак після зміни законодавства 2017 року відбулися відчутні зміни на державному рівні, – повідомив Ромео Ольтенау. – Кваліфіковані спеціалісти, лікарі та науковці, які орієнтувалися на захід, почали повертатися до Румунії. Прикладом мотивації для них стало підвищення заробітної плати. Сьогодні румунський лікар має зарплатню від 2 до 4 тисяч євро. Піднялися заробітні плати і державним службовцям та вчителям на 60-70%. Робимо все можливе для миру і стабільності в країні.

– Ми відчуваємо себе друзями вінничан, ­– сказала секретар Ясського повіту Лакраміора Верніка-Даскалеску. – Я почала вивчати українські традиції, зокрема українські пісні. Завдяки вашій команді ми змогли вийти на новий рівень нашого співробітництва. Це стосується розвитку соціальних закладів. Я вражена високим рівнем надання соціальних послуг на Вінниччині. Ви ще не члени Європейського союзу, але все вже відповідає всім стандартам ЄС. Бачила кваліфікованих фахівців, гарно розвинені центри.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник подякував представникам Ясського повіту за теплу зустріч вінницької делегації, яка відвідала три місяці тому Румунію, в рамках перейняття досвіду. Румуни ділилися досвідом функціонування системи місцевого самоврядування та процесів децентралізації.

На зустрічі сторони домовилися розширити двосторонню співпрацю для розвитку бізнес середовища обох країн.

Нагадаємо, на святкування Дня Європи до Вінниці прибули делегації та дипломати з майже десятка країн.

Повернутись Створено: 17 травня 2019 року, 11:14 Переглядів: 585

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація