Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Вінницька область розширить співпрацю з Румунією для розвитку бізнес-середовища Роздрукувати

17 травня голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій зустрічали офіційну делегацію Румунії. Представники Ясського повіту у Вінниці братимуть учать у святкуванні Дня Європи. У складі делегації віце-президент Ясської повітової Ради Ромео Ольтенау, секретар Ясського повіту Лакраміора Верніка-Даскалеску, а також керівники закладів соціальної допомоги й соціальних послуг міст Ясси та Пашкань.

Цьогоріч виповнюється 11 років співробітництва Ясського повіту та Вінницької області. Щороку, починаючи з 2008-го, до Вінниці приїздить румунська делегація, аби разом розділити традицію відзначення Днів Європи з вінничанами.

Про ситуацію в області розповів Валерій Коровій. В свою чергу про стан справ у Яссах та про вибори до Європейського Парламенту в Румунії, які відбудуться наступного тижня, повідомив віце-президент Ясської повітової Ради Ромео Ольтенау.

– Всі проблеми, озвучені вами, ми також прожили, однак після зміни законодавства 2017 року відбулися відчутні зміни на державному рівні, – повідомив Ромео Ольтенау. – Кваліфіковані спеціалісти, лікарі та науковці, які орієнтувалися на захід, почали повертатися до Румунії. Прикладом мотивації для них стало підвищення заробітної плати. Сьогодні румунський лікар має зарплатню від 2 до 4 тисяч євро. Піднялися заробітні плати і державним службовцям та вчителям на 60-70%. Робимо все можливе для миру і стабільності в країні.

– Ми відчуваємо себе друзями вінничан, ­– сказала секретар Ясського повіту Лакраміора Верніка-Даскалеску. – Я почала вивчати українські традиції, зокрема українські пісні. Завдяки вашій команді ми змогли вийти на новий рівень нашого співробітництва. Це стосується розвитку соціальних закладів. Я вражена високим рівнем надання соціальних послуг на Вінниччині. Ви ще не члени Європейського союзу, але все вже відповідає всім стандартам ЄС. Бачила кваліфікованих фахівців, гарно розвинені центри.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник подякував представникам Ясського повіту за теплу зустріч вінницької делегації, яка відвідала три місяці тому Румунію, в рамках перейняття досвіду. Румуни ділилися досвідом функціонування системи місцевого самоврядування та процесів децентралізації.

На зустрічі сторони домовилися розширити двосторонню співпрацю для розвитку бізнес середовища обох країн.

Нагадаємо, на святкування Дня Європи до Вінниці прибули делегації та дипломати з майже десятка країн.

Повернутись Створено: 17 травня 2019 року, 11:14 Переглядів: 367

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація