Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінницька область розширить співпрацю з Румунією для розвитку бізнес-середовища Роздрукувати

17 травня голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій зустрічали офіційну делегацію Румунії. Представники Ясського повіту у Вінниці братимуть учать у святкуванні Дня Європи. У складі делегації віце-президент Ясської повітової Ради Ромео Ольтенау, секретар Ясського повіту Лакраміора Верніка-Даскалеску, а також керівники закладів соціальної допомоги й соціальних послуг міст Ясси та Пашкань.

Цьогоріч виповнюється 11 років співробітництва Ясського повіту та Вінницької області. Щороку, починаючи з 2008-го, до Вінниці приїздить румунська делегація, аби разом розділити традицію відзначення Днів Європи з вінничанами.

Про ситуацію в області розповів Валерій Коровій. В свою чергу про стан справ у Яссах та про вибори до Європейського Парламенту в Румунії, які відбудуться наступного тижня, повідомив віце-президент Ясської повітової Ради Ромео Ольтенау.

– Всі проблеми, озвучені вами, ми також прожили, однак після зміни законодавства 2017 року відбулися відчутні зміни на державному рівні, – повідомив Ромео Ольтенау. – Кваліфіковані спеціалісти, лікарі та науковці, які орієнтувалися на захід, почали повертатися до Румунії. Прикладом мотивації для них стало підвищення заробітної плати. Сьогодні румунський лікар має зарплатню від 2 до 4 тисяч євро. Піднялися заробітні плати і державним службовцям та вчителям на 60-70%. Робимо все можливе для миру і стабільності в країні.

– Ми відчуваємо себе друзями вінничан, ­– сказала секретар Ясського повіту Лакраміора Верніка-Даскалеску. – Я почала вивчати українські традиції, зокрема українські пісні. Завдяки вашій команді ми змогли вийти на новий рівень нашого співробітництва. Це стосується розвитку соціальних закладів. Я вражена високим рівнем надання соціальних послуг на Вінниччині. Ви ще не члени Європейського союзу, але все вже відповідає всім стандартам ЄС. Бачила кваліфікованих фахівців, гарно розвинені центри.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник подякував представникам Ясського повіту за теплу зустріч вінницької делегації, яка відвідала три місяці тому Румунію, в рамках перейняття досвіду. Румуни ділилися досвідом функціонування системи місцевого самоврядування та процесів децентралізації.

На зустрічі сторони домовилися розширити двосторонню співпрацю для розвитку бізнес середовища обох країн.

Нагадаємо, на святкування Дня Європи до Вінниці прибули делегації та дипломати з майже десятка країн.

Повернутись Створено: 17 травня 2019 року, 11:14 Переглядів: 270

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація