22 травня о 9.30 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань місцевого самоврядування. 22 травня о 12.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання Конкурсної ради з проведення 16 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. 22 травня о 14.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань свободи слова, інформаціного простору. 22 травня о 14.30 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді.

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці відкрили першу «вуличну бібліотеку»

    23 квітня, у Всесвітній день книги, депутат обласної Ради Дмитро Чаленко разом із депутатом Вінницької міської ради Аллою Власюк на вулиці Волошковій у Вінниці відкрили «вуличну бібліотеку». Про це депутати написали на сторінці у соціальній мережі Facebook. – Тут можна взяти книгу і почитати сидячи на затишній алеї, або ж взяти ....

  • Нову редакцію проекту Перспективного плану формування територій Вінниччини затвердили зі змінами

    Понад годину у сесійній залі депутати розглядали питання щодо нової редакції проекту перспективного плану формування територій громад Вінницької області. 10 із 27 районів до нього не увійшли. В цілому за нову редакцію зі змінами проголосували 46 депутатів. Згідно з рішенням про Перспективний план вилучаються для подальшого обговорення такі район ....

  • На Вінниччині стартував міжнародний проект з підтримки молодіжного підприємництва на селі JoUrney

    На Вінниччині стартував міжнародний проект з підтримки молодіжного підприємництва на селі «Спільні зусилля з об’єднання мереж підприємницької молоді із сільської місцевості» – JoUrney (Joint Organization to Unite Rural Netvorks of Entrepreneurial Youth), який фінансується програмою європейського Союзу ERASMUS+. 4 березн ....

Вінницька область розширить співпрацю з Румунією для розвитку бізнес-середовища Роздрукувати

17 травня голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій зустрічали офіційну делегацію Румунії. Представники Ясського повіту у Вінниці братимуть учать у святкуванні Дня Європи. У складі делегації віце-президент Ясської повітової Ради Ромео Ольтенау, секретар Ясського повіту Лакраміора Верніка-Даскалеску, а також керівники закладів соціальної допомоги й соціальних послуг міст Ясси та Пашкань.

Цьогоріч виповнюється 11 років співробітництва Ясського повіту та Вінницької області. Щороку, починаючи з 2008-го, до Вінниці приїздить румунська делегація, аби разом розділити традицію відзначення Днів Європи з вінничанами.

Про ситуацію в області розповів Валерій Коровій. В свою чергу про стан справ у Яссах та про вибори до Європейського Парламенту в Румунії, які відбудуться наступного тижня, повідомив віце-президент Ясської повітової Ради Ромео Ольтенау.

– Всі проблеми, озвучені вами, ми також прожили, однак після зміни законодавства 2017 року відбулися відчутні зміни на державному рівні, – повідомив Ромео Ольтенау. – Кваліфіковані спеціалісти, лікарі та науковці, які орієнтувалися на захід, почали повертатися до Румунії. Прикладом мотивації для них стало підвищення заробітної плати. Сьогодні румунський лікар має зарплатню від 2 до 4 тисяч євро. Піднялися заробітні плати і державним службовцям та вчителям на 60-70%. Робимо все можливе для миру і стабільності в країні.

– Ми відчуваємо себе друзями вінничан, ­– сказала секретар Ясського повіту Лакраміора Верніка-Даскалеску. – Я почала вивчати українські традиції, зокрема українські пісні. Завдяки вашій команді ми змогли вийти на новий рівень нашого співробітництва. Це стосується розвитку соціальних закладів. Я вражена високим рівнем надання соціальних послуг на Вінниччині. Ви ще не члени Європейського союзу, але все вже відповідає всім стандартам ЄС. Бачила кваліфікованих фахівців, гарно розвинені центри.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник подякував представникам Ясського повіту за теплу зустріч вінницької делегації, яка відвідала три місяці тому Румунію, в рамках перейняття досвіду. Румуни ділилися досвідом функціонування системи місцевого самоврядування та процесів децентралізації.

На зустрічі сторони домовилися розширити двосторонню співпрацю для розвитку бізнес середовища обох країн.

Нагадаємо, на святкування Дня Європи до Вінниці прибули делегації та дипломати з майже десятка країн.

Повернутись Створено: 17 травня 2019 року, 11:14 Переглядів: 156

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація