Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Вінницька область та Ясський повіт продовжують налагоджувати співпрацю Роздрукувати

У рамках активного співробітництва Єврорегіонів «Дністер» і «Сірет-Прут-Ністру» на запрошення голови Ясської повітової Ради з 3 по 5 липня поточного року заступник керівника виконавчого апарату Вінницької обласної Ради - керуючий справами Степан Нешик перебував у місті Ясси, Румунія, де взяв участь у конференції. Делегація обмінялась досвідом з представниками адміністративно-територіальних одиниць Румунії та Молдови.

 З вітальним словом до учасників зібрання звернувся голова Єврорегіону «Сірет-Прут-Ністру», голова Ясської повітової Ради Крістіан Адомніцей, який у своєму виступі акцентував увагу на високому   рівні співробітництва між Ясським повітом і Вінницькою областю та Єврорегіонів «Сірет-Прут-Ністру» та «Дністер».

Під час заходу Степан Нешик виступив з доповіддю на тему: "Система місцевого самоврядування в Україні, реалії та перспективи реформування". Виступ викликав інтерес у іноземних колег і жваве обговорення учасниками заходу.

Крім того, в рамках візиту Степан Нешик відвідав соціальний центр для дітей - сиріт "Galata", де ознайомився з результатами реформування системи соціальної допомоги на рівні повіту і реалізацією грантових проектів у соціальній сфері.

Враховуючи великий інтерес європейських партнерів до України, під час заходу Вінницькою стороною було запропоновано провести наступну конференцію в місті Вінниці в березні-квітні наступного року.

Повернутись Створено: 7 липня 2014 року, 16:56 Переглядів: 838

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація