Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінницька область та Ясський повіт продовжують налагоджувати співпрацю Роздрукувати

У рамках активного співробітництва Єврорегіонів «Дністер» і «Сірет-Прут-Ністру» на запрошення голови Ясської повітової Ради з 3 по 5 липня поточного року заступник керівника виконавчого апарату Вінницької обласної Ради - керуючий справами Степан Нешик перебував у місті Ясси, Румунія, де взяв участь у конференції. Делегація обмінялась досвідом з представниками адміністративно-територіальних одиниць Румунії та Молдови.

 З вітальним словом до учасників зібрання звернувся голова Єврорегіону «Сірет-Прут-Ністру», голова Ясської повітової Ради Крістіан Адомніцей, який у своєму виступі акцентував увагу на високому   рівні співробітництва між Ясським повітом і Вінницькою областю та Єврорегіонів «Сірет-Прут-Ністру» та «Дністер».

Під час заходу Степан Нешик виступив з доповіддю на тему: "Система місцевого самоврядування в Україні, реалії та перспективи реформування". Виступ викликав інтерес у іноземних колег і жваве обговорення учасниками заходу.

Крім того, в рамках візиту Степан Нешик відвідав соціальний центр для дітей - сиріт "Galata", де ознайомився з результатами реформування системи соціальної допомоги на рівні повіту і реалізацією грантових проектів у соціальній сфері.

Враховуючи великий інтерес європейських партнерів до України, під час заходу Вінницькою стороною було запропоновано провести наступну конференцію в місті Вінниці в березні-квітні наступного року.

Повернутись Створено: 7 липня 2014 року, 16:56 Переглядів: 800

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація