Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінницька область в Лодзі продемонструвала свої здобутки у сфері енергоефективності Роздрукувати

З 21 по 25 листопада 2016 року делегація підприємців та науковців Вінниччини на чолі з заступником директора Агенції регіонального розвитку Вінницької області Інною Загнітко перебуває в Лодзинському воєводстві. На  запрошення Маршалківської Управи Лодзинського воєводства делегація бере участь у «Польсько-Українському Форумі Енергоефективності. Розробка і впровадження інноваційних технологій в галузі енергетики, використання відновлюваних джерел енергії».

Учасники Форуму отримали можливість вивчити теоретичний та практичний досвід Лодзинського воєводства у сфері енергоефективності. Так,  делегація відвідала Центр досліджень та інновацій Pro-Academia, яка займається дослідженням передових технологій у тому числі з енергозбереження та раціонального використання ресурсів. В м. Унеюв учасникам форуму демонстрували використання різних видів енергії для опалення.

В ході Форуму учасники презентували свої можливості, напрацювання та досягнення в сфері енергозбереження та відновлювальних джерел енергії. Протягом дня проводились В2В-зустрічі польського бізнесу та бізнесу Вінницької та Львівської областей, що дало змогу налагодити взаємовигідне партнерство та перейняти досвід один одного.

Організаторами Форуму виступили Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування, Маршалківська Управа Лодзинського воєводства та Інститут теплової енергетики м.Лодзь.

Повернутись Створено: 24 листопада 2016 року, 15:36 Переглядів: 778

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація