Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Вінницька облдержадміністрація просить розглянути на черговій сесії обласної Ради питання про передачу Вінницького МСЕК до державної власності Роздрукувати

На ім’я голови Вінницької обласної Ради Сергія Свитка надійшов лист першого заступника голови Вінницької облдержадміністрації Андрія Гижка, в якому він просить керівництво обласної Ради внести на розгляд чергової сесії обласної Ради проект рішення “Про перелік об’єктів комунальної власності обласної Ради народних депутатів, що передаються у управління обласної державної адміністрації, та розмежування майнових інтересів між суб’єктами власності”.

У відповідності до зазначеного проекту рішення облдержадміністрацією пропонується виключити Вінницький обласний центр медико-соціальної експертизи з переліку майна комунальної власності обласної Ради народних депутатів, затвердженого рішенням 10 сесії обласної Ради 21 скликання від 30.10.1992 року.

Також у листі зазначено, що: “Положення про Вінницький обласний центр медико-соціальної експертизи, затверджено директором Департаменту охорони здоров'я та курортів облдержадміністрації 15.10.2014 та зареєстровано державною реєстраційною службою 24.10.2014. Згідно відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців - ВІННИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР МЕДИКО-СОЦІАЛЬНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ (Ін. код 20097160, код ЄДРПОУ 20097160 ) є державною організацією (установою, закладом) засновником якого є Департамент охорони здоров'я та курортів облдержадміністрації (код ЄДРПОУ 02012450).

Коментує голова обласної Ради Сергій Свитко: “Підкреслюю, жодних рішень щодо передачі Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи у державну власність обласна Рада не ухвалювала, як це передбачає стаття 5 Закону України “Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності”. Такі дії посадових осіб виконавчої влади області розцінюю як рейдерство. Посадові особи за вчинені, на мою думку, протиправні дії мають нести відповідальність. Ініціативу ж щодо розгляду питання про передачу МСЕК заднім числом до державної власності на засіданні чергової сесії обласної Ради, розцінюю як чергове підтвердження незаконних дій виконавчої влади. Посадовими особами області уже було скоєно ряд правопорушень, за які прийдеться нести відповідальність”.

Нагадуємо, що голова обласної Ради Сергій Свитко скерував звернення щодо перевірки факту передачі комунального закладу Вінницької обласної Ради - Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи у державну власність до керівництва Уряду і очільників правоохоронних органів країни і області. Також голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко звернувся з листом до голови Вінницької облдержадміністрації Анатолія Олійника з проханням дати оцінку діям директора Департаменту охорони здоров'я та курортів Вінницької облдержадміністрації Тетяни Бабій та розглянути питання щодо відповідності її займаній посаді.

Зокрема, у відповідь на звернення Сергія Свитка до Президента України Петра Порошенка щодо недопущення на робоче місце головного лікаря Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи Валентина Фіщука, прокурор області В’ячеслав Соколовий, якому було переадресовано розгляд зазначеного звернення  відповів, що Слідчим відділенням розслідування злочинів у сфері службової діяльності СВ Вінницького МВ УМВС України у Вінницькій області 02.09.2014 внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом зловживання службовим становищем головним лікарем Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи Власюком В.В., за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 364 КК України. На цей час у кримінальному провадженні триває досудове розслідування. Процесуальне керівництво забезпечується прокуратурою міста Вінниці.

Повернутись Створено: 24 листопада 2014 року, 18:41 Переглядів: 1243

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація