Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Вінницька православна єпархія святкує 80-річчя Роздрукувати

14 вересня 2013 року в Спасо-Преображенському кафедральному  соборі відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення 80-річчя від створення Вінницької єпархії та Дня Ангела митрополита Вінницького і Барського Симеона.

Святкування розпочалися з Божественної літургії, яке звершили архієреї України, Росії, Білорусії, Молдови, Придністров'я, Естонії, Польщі на чолі з керуючим Вінницької єпархії Української православної церкви митрополитом Симеоном.

Митрополит Симеон привітав духовенство та віруючих з визначною для єпархії подією, і висловив подяку всім, хто завітав на священну службу та вручив керівництву області і міста Почесні відзнаки.

Поздоровити усіх прихожан єпархії та особисто владику Симеона прибули перший заступник голови обласної державної адміністрації Максим Боровський, голова обласної Ради Сергій Татусяк, заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова, заступник голови облдержадміністрації Роман Аксельрод, секретар Вінницької міської ради Сергій Моргунов та керівники єпархій з різних куточків України, представники громадських організацій, прихожани храму та віруючі з усієї області.

З вітанням до усіх прихожан єпархії та його Високопреосвященства звернувся голова обласної  Ради Сергій Татусяк.

Він відзначив значну роль Єпархії у відродженні духовного життя краю та подякував митрополиту Симеону, усім служителям єпархії за їхню невтомну роботу, сприяння відродженню духовності мешканців Вінниччини через відродження парафіяльного життя, відновлення і будівництво храмів.

- Ваш життєвий шлях, глибокі переконання і багатющий пастирський досвід – ось похвала, яка красномовніша за будь-які наші слова. Ваш високий авторитет допомагає усім нам у непростий час змагатися зі щоденними життєвими викликами, маючи Вас за приклад чесного і правдивого служіння людям і Господу,- зауважив Сергій Татусяк.

Повернутись Створено: 14 вересня 2013 року, 16:30 Переглядів: 969

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація