Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінницька православна єпархія святкує 80-річчя Роздрукувати

14 вересня 2013 року в Спасо-Преображенському кафедральному  соборі відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення 80-річчя від створення Вінницької єпархії та Дня Ангела митрополита Вінницького і Барського Симеона.

Святкування розпочалися з Божественної літургії, яке звершили архієреї України, Росії, Білорусії, Молдови, Придністров'я, Естонії, Польщі на чолі з керуючим Вінницької єпархії Української православної церкви митрополитом Симеоном.

Митрополит Симеон привітав духовенство та віруючих з визначною для єпархії подією, і висловив подяку всім, хто завітав на священну службу та вручив керівництву області і міста Почесні відзнаки.

Поздоровити усіх прихожан єпархії та особисто владику Симеона прибули перший заступник голови обласної державної адміністрації Максим Боровський, голова обласної Ради Сергій Татусяк, заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова, заступник голови облдержадміністрації Роман Аксельрод, секретар Вінницької міської ради Сергій Моргунов та керівники єпархій з різних куточків України, представники громадських організацій, прихожани храму та віруючі з усієї області.

З вітанням до усіх прихожан єпархії та його Високопреосвященства звернувся голова обласної  Ради Сергій Татусяк.

Він відзначив значну роль Єпархії у відродженні духовного життя краю та подякував митрополиту Симеону, усім служителям єпархії за їхню невтомну роботу, сприяння відродженню духовності мешканців Вінниччини через відродження парафіяльного життя, відновлення і будівництво храмів.

- Ваш життєвий шлях, глибокі переконання і багатющий пастирський досвід – ось похвала, яка красномовніша за будь-які наші слова. Ваш високий авторитет допомагає усім нам у непростий час змагатися зі щоденними життєвими викликами, маючи Вас за приклад чесного і правдивого служіння людям і Господу,- зауважив Сергій Татусяк.

Повернутись Створено: 14 вересня 2013 року, 16:30 Переглядів: 933

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація