Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінницька та Луганська Агенції регіонального розвитку – офіційні партнери Роздрукувати

РазделыПетицииДепутатыБегущая строкаВыйтиНа сайт Структура » ГОЛОВНА » Новини » Всі новини » Вінницька та Луганська Агенції регіонального розвитку – офіційні партнери Українська Название Вінницька та Луганська Агенції регіонального розвитку – офіційні партнери Титл Описание Ключевые слова Транслитерация /vinnicka-ta-luganska-agencii-regionalnogo-rozvitku-–-oficijni-partneri.htm Изображение в статье Вибрати файл Alt к изображению Заголовок h1 Вінницька та Луганська Агенції регіонального розвитку – офіційні партнери Джерело СтильФорматуванняШрифтРозмір

30 червня виконувач обов’язки директора Агенції регіонального розвитку Вінницької області Валерій Нікітюк та керівник Агенції регіонального розвитку Луганської області, яка знаходиться в м. Сєвєродонецьк, Рафаїл Гарєєв підписали Меморандум про співробітництво.

В рамках підписаного Меморандуму Агенції співпрацюватимуть в реалізації спільних проектів та здійсненні заходів, спрямованих на регіональний розвиток Вінницької та Луганської областей, а саме розвиток малого та середнього підприємництва та відновлення інфраструктури регіонів. Також, сторони зосередять увагу на вирішенні проблем внутрішньо переміщених осіб, людей з обмеженими фізичними можливостями та інших соціально вразливих категорій населення.

Передумовою підписання Меморандуму стали неодноразові робочі зустрічі Валерія Нікітюка та Рафаїла Гарєєва. Варто відзначити, що через підписання зазначеного Меморандуму започатковується співпраця між центральним та східним регіонами України на рівні Агенцій.

Дата обновления 2017-07-03 15:17:18 Применить Сохранить отмена ™ Метастудия © 2011 тел: (0432) 56-28-02, (0432) 55-43-69

Повернутись Створено: 3 липня 2017 року, 15:24 Переглядів: 938

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація