Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Вінницька телевежа відсвяткувала свій 50-річний ювілей Роздрукувати

1 жовтня у готельно-туристичному комплексі «Поділля» відбулись урочистості з нагоди 50-річчя Вінницької філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення. У святкуванні ювілею взяли участь перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, народний депутат України Геннадій Ткачук, ветерани зв`язку, представники телерадіокомпаній України, державних та громадських організацій.

– Вінницькою телевежею можна пишатися – досі це найвища вантова вежа з трубчастої сталі в світі. 1 жовтня цьогоріч минає 50 років з моменту її встановлення. Збудована в 1963 році телевежа була другою спорудою за висотою у світі після Емпайр-Стейт-білдінг у Нью-Йорку. Також вона на 26 метрів вище Ейфелевої вежі у Парижі, – зазначив у вітальному слові Ігор Кревський.

Від імені голови обласної Ради та депутатського корпусу він побажав колективу Вінницької вежі здоров’я і благополуччя у родинах, енергії і наснаги у повсякденному житті,  а  також високих здобутків у професійній діяльності.

– Найголовніша наша цінність – це колектив, який працює у нашій установі і робить все можливе для того, щоб нас бачили і чули на теренах нашої області та за її межами, – зауважив, виступаючи перед присутніми директор Вінницької філії Концерну РРТ Олександр Козак.

Кращим працівникам Вінницької філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення з нагоди ювілею та досягнення у праці було вручено Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради.

ДОВІДКА: До 1967 року Вінницька вежа була найвищою спорудою у Радянському Союзі, до побудови Останкінської телевежі. Нині це друга найвища споруда в Україні після Київської телевежі. Займає 17 місце серед телевеж світу за висотою.

Проект опори вежі виготовлено в 1959 році Московським проектним інститутом «Проектстальконструкція». Акт введення в експлуатацію завершеного будівництва об’єкту державна комісія підписала 1 жовтня 1963 року.

Повернутись Створено: 1 жовтня 2013 року, 17:05 Переглядів: 1493

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація