12 грудня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм. 12 грудня о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації  

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Вінницька телевежа відсвяткувала свій 50-річний ювілей Роздрукувати

1 жовтня у готельно-туристичному комплексі «Поділля» відбулись урочистості з нагоди 50-річчя Вінницької філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення. У святкуванні ювілею взяли участь перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, народний депутат України Геннадій Ткачук, ветерани зв`язку, представники телерадіокомпаній України, державних та громадських організацій.

– Вінницькою телевежею можна пишатися – досі це найвища вантова вежа з трубчастої сталі в світі. 1 жовтня цьогоріч минає 50 років з моменту її встановлення. Збудована в 1963 році телевежа була другою спорудою за висотою у світі після Емпайр-Стейт-білдінг у Нью-Йорку. Також вона на 26 метрів вище Ейфелевої вежі у Парижі, – зазначив у вітальному слові Ігор Кревський.

Від імені голови обласної Ради та депутатського корпусу він побажав колективу Вінницької вежі здоров’я і благополуччя у родинах, енергії і наснаги у повсякденному житті,  а  також високих здобутків у професійній діяльності.

– Найголовніша наша цінність – це колектив, який працює у нашій установі і робить все можливе для того, щоб нас бачили і чули на теренах нашої області та за її межами, – зауважив, виступаючи перед присутніми директор Вінницької філії Концерну РРТ Олександр Козак.

Кращим працівникам Вінницької філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення з нагоди ювілею та досягнення у праці було вручено Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради.

ДОВІДКА: До 1967 року Вінницька вежа була найвищою спорудою у Радянському Союзі, до побудови Останкінської телевежі. Нині це друга найвища споруда в Україні після Київської телевежі. Займає 17 місце серед телевеж світу за висотою.

Проект опори вежі виготовлено в 1959 році Московським проектним інститутом «Проектстальконструкція». Акт введення в експлуатацію завершеного будівництва об’єкту державна комісія підписала 1 жовтня 1963 року.

Повернутись Створено: 1 жовтня 2013 року, 17:05 Переглядів: 1527

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація