Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінницька телевежа відсвяткувала свій 50-річний ювілей Роздрукувати

1 жовтня у готельно-туристичному комплексі «Поділля» відбулись урочистості з нагоди 50-річчя Вінницької філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення. У святкуванні ювілею взяли участь перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, народний депутат України Геннадій Ткачук, ветерани зв`язку, представники телерадіокомпаній України, державних та громадських організацій.

– Вінницькою телевежею можна пишатися – досі це найвища вантова вежа з трубчастої сталі в світі. 1 жовтня цьогоріч минає 50 років з моменту її встановлення. Збудована в 1963 році телевежа була другою спорудою за висотою у світі після Емпайр-Стейт-білдінг у Нью-Йорку. Також вона на 26 метрів вище Ейфелевої вежі у Парижі, – зазначив у вітальному слові Ігор Кревський.

Від імені голови обласної Ради та депутатського корпусу він побажав колективу Вінницької вежі здоров’я і благополуччя у родинах, енергії і наснаги у повсякденному житті,  а  також високих здобутків у професійній діяльності.

– Найголовніша наша цінність – це колектив, який працює у нашій установі і робить все можливе для того, щоб нас бачили і чули на теренах нашої області та за її межами, – зауважив, виступаючи перед присутніми директор Вінницької філії Концерну РРТ Олександр Козак.

Кращим працівникам Вінницької філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення з нагоди ювілею та досягнення у праці було вручено Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради.

ДОВІДКА: До 1967 року Вінницька вежа була найвищою спорудою у Радянському Союзі, до побудови Останкінської телевежі. Нині це друга найвища споруда в Україні після Київської телевежі. Займає 17 місце серед телевеж світу за висотою.

Проект опори вежі виготовлено в 1959 році Московським проектним інститутом «Проектстальконструкція». Акт введення в експлуатацію завершеного будівництва об’єкту державна комісія підписала 1 жовтня 1963 року.

Повернутись Створено: 1 жовтня 2013 року, 17:05 Переглядів: 1454

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація