Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Вінницьке бюро технічної інвентаризації відсвяткувало 75 років Роздрукувати

Пройшло всього лиш 3 місяця після звільнення Вінниці від фашистських загарбників, як 22 червня 1944 року у місті відкрилось бюро технічної інвентаризації.  Перші 6 працівників  мали виявити, систематизувати,  облікувати та оцінити усі наявні об’єкти нерухомого майна післявоєнної Вінниці.

Про це розказала директор комунального підприємства «Вінницьке обласне об'єднане бюро технічної інвентаризації» Оксана Обертас під час святкування 75-річчя підприємства обласної Ради. На святкування приїхали працівники зі структурних підрозділів Козятина, Тиврова, Жмеринки, Літина, Липовця.

Привітати колектив з ювілеєм завітав і голова обласної Ради Анатолій Олійник. Він вручив Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради директору  підприємства та його співробітникам.  Зазначив, що основана місія обласної Ради зберегти підприємство, захистити тих вінничан, які звернулись до допомогу у бюро технічної інвентаризації, адже 75 тут зберігаютьсяархіви інвентаризаційних справ об’єктів нерухомого майна, що поновлюються, доки це майно існує. До того ж, свого часу БТІ здійснювало реєстрацію об’єктів нерхомого майна та прав на них, ведучи реєстраційні книги та зберігаючи копії правовстановлюючих документів.

На святкування запросили ветеранів підприємства, серед них і колишній директор Тетяна Свириденко, яка майже 35 років очолювала підприємство.

Комунальне підприємство є лідером у своїй галузі, що підтверджено багатьма відзнаками та нагородами. Відповідно до рішення 10 сесії обласної Ради 21 скликання від 30 грудня 1992 року БТІ віднесено до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад області

У 2012 році підприємство нагородили міжнародною нагородою «Ліга кращих» в регіоні. Протягом всіх років накопичено великий досвід в сфері технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна, сформовано склад кваліфікованих фахівців. Спеціалісти БТІ атестовані Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, мають відповідні сертифікати з проведення робіт з технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна.

До речі, з 4 січня 2013 року  Вінницьке обласне об’єднане бюро технічної інвентаризації отримало право на проведення робіт з технічної інвентаризації  об'єктів нерухомого майна по усіх населених пунктах України.

В зону обслуговування входить дев’ять районів області – Вінницький, Жмеринський, Калиновський, Козятинський, Погребищенський, Липовецький, Літинський, Тиврівський та Хмільницький.

Підприємством передбачена діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічної консультації в цих сферах, архівна перевірка належності майнових прав, технічне обстеження нерухомості, експертна оцінка нерухомості, прийняття до експлуатації, надання інших допоміжних комерційних послуг, обробка даних, розміщення інформації на веб-вузлах.

 

Повернутись Створено: 27 червня 2019 року, 19:06
Оновлено: 27 червня 2019 року, 19:09
Переглядів: 373

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація