Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Вінницьке обласне бюро судово-медичної експертизи перейшло під управління МОЗ Роздрукувати

19 регіональних бюро судмедекспертизи перейшли до сфери управління Міністерства охорони здоров’я України. А саме: у Вінницькій, Миколаївській, Чернігівській, Дніпропетровській, Івано-Франківській, Хмельницькій, Сумській, Кіровоградській, Тернопільській, Чернівецькій, Рівненській, Полтавській, Закарпатській, Житомирській, Харківській та Волинській областях, також у столиці та Київській області, та нова установа, утворена на Луганщині. 

Ще шість регіональних бюро судмедекспертизи в областях завершують процеси передачі майнових комплексів. Реорганізація судмедекспертизи (СМЕ) передбачає створення централізованої мережі судово-медичних установ у сфері управління Міністерства охорони здоровʼя України.

– Після того, як усі обʼєкти перейдуть зі сфери управління областей на національний рівень, запрацює єдина вертикаль експертизи. Враховуючи, що під час війни навантаження на судово-медичних експертів зростає, діючі та нові лабораторії СМЕ дооснащуються сучасним обладнанням, – зазначає заступник міністра, головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін.

Нове обладнання вже доставлено до регіональних бюро СМЕ в Київській, Вінницькій, Миколаївській, Полтавській, Хмельницькій, Дніпропетровській та Чернігівській областях. Це понад 100 одиниць лабораторного обладнання.  Воно призначене для аналізу фрагментів ДНК, розділення складних сумішей, аналізу вмісту токсичних речовин для визначення навіть найнижчих концентрацій у тілі людини, відбитках пальців тощо.

Повернутись Створено: 5 липня 2024 року, 09:05

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація