30 січня о 14.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінницькі депутати переймали досвід у китайських підприємців Роздрукувати

Цього тижня депутати обласної Ради, керівники найпотужніших підприємств Вінницької області Ігор Лещенко – директор філії переробного комплексу ТОВ «Вінницька птахофабрика», ТМ «Наша Ряба»  та Дмитро Чаленко – голова правління ПАТ «Вінницький олійножировий комбінат» на чолі з директором Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимиром Мережком відвідали  Китайську Народну Республіку. В рамках економічної місії ознайомилися із роботою компанії Myande Group Co., Ltd в місті Янжоу, де вони зустрілись з головою правління компанії паном Юв Біном та віце-директором, заступником головного інженера компанії паном Фан Сіеном.

Зазначена компанія є найбільшим машинобудівним підприємством Китаю, що спеціалізується у випуску обладнання для олійно-жирової та комбікормової промисловості. Окрім того, з метою презентації власного обладнання компанії Myande Group Co., Ltd, члени делегаціі побували в місті Чанчжоу, де ознайомились з роботою обладнання на одному з найпотужніших підприємств харчової промисловості Китаю, яке переробляє 10 тис. тонн бобів сої на добу. Обсяг інвестицій в підприємство складає понад 200 млн. доларів.

Результатом візиту стала домовленість про проведення більш ґрунтовних переговорів щодо купівлі обладнання українськими партнерами.

 

Повернутись Створено: 21 листопада 2017 року, 17:55 Переглядів: 360

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація