Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінницькі депутати почали збір коштів для 7-річної Ангеліни Колісник з Теплика Роздрукувати

Цю дівчинку називають «дюймовочкою», тому що у 7 років вона має зріст лише 81 см та є однією з трьох дітей в Україні з синдромом рецепторної нечутливості до гормону росту. Для лікування Ангеліні потрібно 70 тис грн.

Днями депутат Вінницької обласної Ради Євген Власюк разом з головою обласної Ради Анатолієм Олійником вручили Ангеліні Колісник перший сертифікат на 10 тис. грн. До збору коштів зголосились долучитись також депутати обласної Ради Ігор Хміль, Ярослав Хребтій, Людмила Станіславенко, Лариса Білозір, Вадим Соляник, Сергій Стадник, Андрій Ковальов,  Ірина Колесник, Володимир Зарічанський. Разом планують зібрати кошти для дороговартісного лікування дівчинки. Українські лікарі пропонують лікувати Ангеліну препаратом "Інкрелекс", добова доза якого коштує близько 880 євро. Однак точну вартість, дозування та тривалість лікування поки що не називають, адже захворювання рідкісне і практика лікування практично відсутня. 

Сертифікат депутати вручили під час відвідування Теплицької школи № 1, де навчається дівчинка. Вони сидить на першою партою, має сходинки до стільчика. Однак коли потрібно відповідати біля дошки, то вчителька бере її на руки і Ангеліна так пише на дошці. Однокласники також допомагають Ангеліні, але вона все хоче робити сама.

- Ангеліна дуже добра, комунікабельна, має багато друзів, - говорить вчителька Ангеліни. – Вона прекрасно декламує вірші, гарно навчається і входить у трійку кращих учнів класу.

Батьки дівчинки Любов та Анатолій згадують, що перші проблеми побачили, коли донечці було півтора роки. Однак всі обстеження в України не виявили ніяких порушень: у дитини все було в нормі.

- Ангеліна має шанс рости, для цього потрібен препарат, який розблокує рецептори і дозволить сприймати її гормон росту. І такі ліки є французького виробництва, - зауважив батько дівчинки Анатолій Колісник.

В Україні лише троє дітей з таким діагнозом. Однак шанси на одужання у Ангеліни, все-таки, є.

Повернутись Створено: 21 травня 2016 року, 10:36 Переглядів: 2952

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація