Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Вінницькі депутати почали збір коштів для 7-річної Ангеліни Колісник з Теплика Роздрукувати

Цю дівчинку називають «дюймовочкою», тому що у 7 років вона має зріст лише 81 см та є однією з трьох дітей в Україні з синдромом рецепторної нечутливості до гормону росту. Для лікування Ангеліні потрібно 70 тис грн.

Днями депутат Вінницької обласної Ради Євген Власюк разом з головою обласної Ради Анатолієм Олійником вручили Ангеліні Колісник перший сертифікат на 10 тис. грн. До збору коштів зголосились долучитись також депутати обласної Ради Ігор Хміль, Ярослав Хребтій, Людмила Станіславенко, Лариса Білозір, Вадим Соляник, Сергій Стадник, Андрій Ковальов,  Ірина Колесник, Володимир Зарічанський. Разом планують зібрати кошти для дороговартісного лікування дівчинки. Українські лікарі пропонують лікувати Ангеліну препаратом "Інкрелекс", добова доза якого коштує близько 880 євро. Однак точну вартість, дозування та тривалість лікування поки що не називають, адже захворювання рідкісне і практика лікування практично відсутня. 

Сертифікат депутати вручили під час відвідування Теплицької школи № 1, де навчається дівчинка. Вони сидить на першою партою, має сходинки до стільчика. Однак коли потрібно відповідати біля дошки, то вчителька бере її на руки і Ангеліна так пише на дошці. Однокласники також допомагають Ангеліні, але вона все хоче робити сама.

- Ангеліна дуже добра, комунікабельна, має багато друзів, - говорить вчителька Ангеліни. – Вона прекрасно декламує вірші, гарно навчається і входить у трійку кращих учнів класу.

Батьки дівчинки Любов та Анатолій згадують, що перші проблеми побачили, коли донечці було півтора роки. Однак всі обстеження в України не виявили ніяких порушень: у дитини все було в нормі.

- Ангеліна має шанс рости, для цього потрібен препарат, який розблокує рецептори і дозволить сприймати її гормон росту. І такі ліки є французького виробництва, - зауважив батько дівчинки Анатолій Колісник.

В Україні лише троє дітей з таким діагнозом. Однак шанси на одужання у Ангеліни, все-таки, є.

Повернутись Створено: 21 травня 2016 року, 10:36 Переглядів: 3106

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація