Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінницькі депутати змагаються на Всеукраїнській спартакіаді Роздрукувати

4 червня у місті Чорноморську Одеської області на стадіоні «Шкільний» відбулася урочиста церемонія відкриття VІІІ Всеукраїнської спартакіади серед депутатів Верховної Ради України, обласних, районних, міських, сільських та селищних рад.

Команда Вінницької області сформована з депутатів різних рівнів рад Вінниччини, яку очолив заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк та голова Вінницької райдержадміністрації Михайло Демченко.

– Депутати рад усіх рівнів з усіх куточків України змінили краватки на спортивну форму і зібралися на цій спортивній арені, аби помірятися силами не в політиці, а у спорті, – прокоментував Михайло Кременюк. – Як на мене, спортивні змагання дуже нагадують політичну боротьбу, особливо бажанням здобути перемогу. Водночас, переконаний, спорт об’єднує, навчає нас бути згуртованими, йти до перемоги і з гордістю відстоювати честь своїх рад.

Заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк додає, представники органів місцевого самоврядування повинні показувати своїм прикладом молоді, що заняття спортом – це престижно. Це те, до чого мають прагнути молоді покоління.

Всеукраїнська спартакіада серед депутатів всіх рівнів проводиться за ініціативи Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму, Міністерства молоді та спорту України, фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».

Змагання проходять із п’яти видів спорту: футзал, волейбол, настільний теніс, шахи і шашки на спортивних базах Чорноморська.

Для участі у Спартакіаді до міста приїхало близько 300 представників із 16 областей України. Змагання триватимуть до 8 червня. Саме цього дня відбудуться фінальні змагання з футзалу та волейболу, після чого о 12:00 на стадіоні «Шкільний» відбудеться закриття Спартакіади.

Повернутись Створено: 6 червня 2019 року, 09:58 Переглядів: 606

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація