Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Вінницькі депутати змагаються на Всеукраїнській спартакіаді Роздрукувати

4 червня у місті Чорноморську Одеської області на стадіоні «Шкільний» відбулася урочиста церемонія відкриття VІІІ Всеукраїнської спартакіади серед депутатів Верховної Ради України, обласних, районних, міських, сільських та селищних рад.

Команда Вінницької області сформована з депутатів різних рівнів рад Вінниччини, яку очолив заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк та голова Вінницької райдержадміністрації Михайло Демченко.

– Депутати рад усіх рівнів з усіх куточків України змінили краватки на спортивну форму і зібралися на цій спортивній арені, аби помірятися силами не в політиці, а у спорті, – прокоментував Михайло Кременюк. – Як на мене, спортивні змагання дуже нагадують політичну боротьбу, особливо бажанням здобути перемогу. Водночас, переконаний, спорт об’єднує, навчає нас бути згуртованими, йти до перемоги і з гордістю відстоювати честь своїх рад.

Заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк додає, представники органів місцевого самоврядування повинні показувати своїм прикладом молоді, що заняття спортом – це престижно. Це те, до чого мають прагнути молоді покоління.

Всеукраїнська спартакіада серед депутатів всіх рівнів проводиться за ініціативи Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму, Міністерства молоді та спорту України, фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».

Змагання проходять із п’яти видів спорту: футзал, волейбол, настільний теніс, шахи і шашки на спортивних базах Чорноморська.

Для участі у Спартакіаді до міста приїхало близько 300 представників із 16 областей України. Змагання триватимуть до 8 червня. Саме цього дня відбудуться фінальні змагання з футзалу та волейболу, після чого о 12:00 на стадіоні «Шкільний» відбудеться закриття Спартакіади.

Повернутись Створено: 6 червня 2019 року, 09:58 Переглядів: 892

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація