5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінницькі медики отримали допомогу, організовану Офісом Президента України Роздрукувати

Медичні працівники комунальної установи «ТМО «Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» отримали допомогу, організовану Офісом Президента України, у вигляді одноразових костюмів та захисних масок. Це вже четверта централізована поставка для Вінницької області.

За цим розподілом Вінниччина отримує 2,5 тисячі комбінезонів, 8 тисяч масок-респіраторів №95 та 205 пар бахіл. Ця поставка, відповідно до доручення головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка, розподілена між лікарнями, які входять до першої хвилі надання допомоги хворим на COVID – 19, а також між закладами екстреної медичної допомоги.

Першу партію допомоги у кількості 135 комбінезонів та 100 медичних респіраторів передано Вінницькому обласному центру екстерної медичної допомоги та медицини катастроф. Додатково буде передано ще 105 комбінезонів та 700 медичних масок, а також по 20 пар бахіл.

Про забезпечення екстреної медичної допомоги  та поточну потребу у засобах індивідуального захисту розповів медичний директор Центру Станіслав Скоробогач.

  •  Ми отримали ще 135 одноразових костюмів, а також одноразові захисні маски у кількості 100 штук. Для нас така допомога є важливою, адже, виїжджаючи на виклик, нам необхідно 700 - 720 одноразових костюмів при повному навантаженні за добу, адже кожен пацієнт, до якого ми виїжджаємо, може бути хворий на COVID – 19. Для нас будь-яка допомога є важливою. Наразі є потреба в захисних масках, респіраторах, адже цей матеріал досить швидко використовується.

Під час зустрічі була присутня народний депутат України Ірина Борзова. Вона поцікавилася проблемами щодо забезпечення станцій та підстанцій екстреної медичної допомоги області, потреби у забезпеченні засобами індивідуального захисту.

Повернутись Створено: 28 квітня 2020 року, 10:51 Переглядів: 79

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація