Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінницькі патрульні за три місяці роботи у 2019 році склали 16 192 адміністративних матеріалів із адмінпорушень Роздрукувати

Сьогодні, 11 квітня, відбулася відкрита зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Головного управління Національної поліції у Вінницькій області та управління патрульної поліції у Вінницькій області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України.

Розпочав засідання заступник голови обласної Ради Ігор Хміль та зазначив, що такі зустрічі проводяться відповідно до вимог статті 88 Закону України «Про національну поліцію». Відповідно до Закону, керівники територіальних органів поліції не менше одного разу на два місяці проводять відкриті зустрічі з представниками органів місцевого самоврядування на рівнях областей, районів, міст та сіл з метою налагодження ефективної співпраці між поліцією та органами місцевого самоврядування і населенням.

– Такі відкриті зустрічі проводяться кожного першого четверга парного місяця року відповідно до погодженого Головним управлінням Національної поліції у Вінницькій області та управлінням патрульної поліції у Вінницькій області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України графіку відкритих зустрічей з депутатським корпусом на 2019 рік, – наголосив Ігор Вікторович. – Наша зустріч була перенесена з 4 на 11 квітня за пропозицією Головного управління Національної поліції у Вінницькій області та управління патрульної поліції у Вінницькій області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України у зв’язку з залученням особових складів до несення служби по виконанню правоохоронних завдань, визначених на період проведення чергових виборів Президента України

Про роботу Головного управління Національної поліції у Вінницькій області за І квартал 2019 року розповів заступник начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Руслан Мороз.

- З початку року поліцейськими задокументовано 25 тис. адміністративних правопорушень, у т.ч. порушення безпеки дорожнього руху майже 9 тис., з них за ст. 130 КУпАП – 840, - розповів заступник начальника ГУНП у Вінницькій області Руслан Мороз. - Забезпечено правопорядок під час проведення на території області майже 3,9 тис. масових заходів, участь у яких взяли 219 тис. осіб. Ужитими профілактичними заходами покращено ситуацію щодо аварійності на автошляхах області. Зокрема, у цьому році досягнуто зменшення на 14% (з 132 до 119) загальної кількості ДТП з потерпілими. Досягнуто зниження кількості кримінальних правопорушень відносно дітей на 16,3% (з 49 до 41). Утричі знизився рівень злочинів, учинених дітьми (з 93 до 59. Упродовж цього року до підрозділів поліції надійшло 111 повідомлень про зникнення дітей, усі вони розшукані та повернуті додому.
З метою попередження залишення дітьми домівок поліцією взято на посилений контроль кожну соціально-проблемну сім’ю, де виховуються діти. Започатковано проект «Почуємо кожного», в рамках якого працівники ювенальної превенції спільно з психологами проводять виїзні прийоми дітей в районах області. Окрім цього, запроваджено проект «Безпечна сім’я», який полягає у спільному з органами місцевого самоврядування вирішенні питань соціально-правового захисту дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах, їх соціалізації, реабілітації та адаптації в суспільстві. На постійній основі проводяться перевірки місць дозвілля та відпочинку молоді. Перевіряються торговельні заклади щодо продажу неповнолітнім алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів. З початку року задокументовано 42 такі факти. За доведення неповнолітніх до стану сп’яніння 63 дорослих осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. За скоєння кримінальних правопорушень, пов’язаних із домашнім насильством, до кримінальної відповідальності притягнуто 38 кривдників.

Заступник начальника управління-начальник відділу чергової служби управління патрульної поліції у Вінницькій області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України Віталій Ященко поінформував про роботу Управління патрульної поліції за І квартал 2019 року. Так, за 3 місяці вінницьким патрульним призначили для відпрацювання 12 870 завдань. В середньому за добу виконується близько 143 завдання. Середній час прибуття екіпажу патрульної поліції складає 9 хв. 15 с., а середній час обслуговування події ­– 51 хв. 16 с.

– Всього патрульними було складено 16 192 адміністративних матеріалів щодо адмінпорушень, з них 1 393 протоколи (1 144 у сфері правил дорожнього руху та 249 за порушення законодавства у сфері публічної безпеки), – розповів Віталій Олександрович. – За перший квартал роботи цього року патрульними складено 679 адміністративних матеріалів за керування транспортними засобами у стані сп’яніння. Від початку року судом скасовано 24 матеріали, що становить 3,5%  від усіх адміністративних матеріалів за керування транспортними засобами у нетверезому стані.

Також він розповів, що інспекторами патрульної поліції винесено 5 662 постанови за порушення швидкісного режиму на загальну суму 1 млн 520 тисяч 990 грн, з яких сплачено добровільно штрафів на суму 1 млн 380 тисяч 820 грн.

Окрім цього, Віталій Ященко розповів, що за три місяці 2019 року вінницькі патрульні розкрили 187 злочинів, зокрема, хуліганство – 3, грабежі – 4, крадіжки – 16, тілесні ушкодження – 10, незаконне поводження зі зброєю – 8, наркозлочини – 52, підробка документів – 51, знищення або підробка вузлів агрегатів – 10.    

Також Віталій Олександрович озвучив найпоширеніші причини дорожньо-транспортних пригод. За даними Департаменту патрульної поліції це – порушення правил проїзду перехресть, недотримання безпечної дистанції, порушення правил маневрування, перевищення дозволеної швидкості руху та керування транспортними засобами у стані сп’яніння.

– На території обслуговування Управління патрульної поліції у Вінницькій області зафіксовано 328 ДТП, з них 294 – матеріальні (90%) та 34 – з постраждалими (10%), в яких загинуло 11 осіб та травмовано 37, – поінформував Віталій Ященко.

Управління патрульної поліції також налагоджує співпрацю із громадськістю, зокрема в січні цього року проведено масовий захід-презентацію «Шкільний офіцер поліції» для громадськості, на якому були присутні усі представники адміністрації шкіл та батьківських комітетів, громадські організації, волонтери. На постійній основі відвідуються загальноосвітні школи Вінницького району.

За зверненням до управління патрульної поліції у Вінницькій області була підтримана акція «Стоп наркотик» у місті Жмеринці.

Після завершення виступів присутні депутати мали можливість поставити представникам Національної поліції та патрульної поліції у Вінницькій області питання, що їх цікавили.

Також одразу після обговорення усіх питань відбулася зустрічі із кандидатами до складу поліцейської комісії Головного управління Національної поліції у Вінницькій області. Всього на право бути у складі цієї комісії претендувало два кандидати голова Громадської Спілки «Спілка учасників спеціального автодорожнього руху» Володимир Безбах та адвокат Володимир Мельниченко. На зустрічі був присутній лише Володимир Безбах.  

Рішення щодо включення до складу комісії буде прийматися на сесії обласної Ради.

Повернутись Створено: 11 квітня 2019 року, 17:00
Оновлено: 11 квітня 2019 року, 21:12
Переглядів: 372

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація