Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінницькі пенітенціарії відзначили професійне 15-річчя Роздрукувати

18 квітня в академічному музично-драматичному театрі ім.М.Садовського відбулися урочистості з нагоди 15-ї річниці створення Державної пенітенціарної служби України.

Привітати працівників ДПСУ у Вінницькій області на захід прибули перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, заступник голови облдержадміністрації Роман Аксельрод та заступник Вінницького міського голови Андрій Рева.

Ігор Кревський передав «винуватцям свята» вітання від голови облради Сергія Татусяка та всього депутатського корпусу Ради.

– Насамперед хочу подякувати за вашу особливу, важку працю. За те, що кожного дня ви робите все для того, щоб люди, які потрапили у виправні заклади, більше ніколи туди не поверталися, – сказав І.Кревський.

Він додав, що гуманізація системи покарань – це правильний шлях у реформуванні пенітенціарної служби. Про це хоча б свідчить потужна виробничо-технічна база, яка на Вінниччині розгорнута досить ефективно. Зокрема, продукція, яку виробляють ув’язнені, розповсюджується не тільки на території України, а й експортується у Польщу, Німеччину, Францію, Бельгію.

Також присутні відзначили тісну співпрацю пенітенціарної служби та Української православної церкви, яка допомагає ув’язненим адаптуватися духовно у складних умовах відбування покарання та готує до життя після тюрми.

На завершення офіційно-урочистої частини заходу Ігор Кревський та Роман Аксельрод вручили кращим працівникам ДПСУ у Вінницькій області Почесні Грамоти облдержадміністрації та обласної Ради.

Довідка: У системі Державної пенітенціарної служби України на Вінниччині знаходиться 8 виправних установ. У них на даний час утримується 5600 осіб, з них – 475 – з довічним терміном ув’язнення.

 

Повернутись Створено: 18 квітня 2013 року, 15:26 Переглядів: 977

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація