Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Вінницькі підприємства потребують спеціалістів Роздрукувати

Заступник голови обласної Ради Ігор Хміль разом з народним депутатом України Романом Семенухою відвідали підприємства міста та поспілкувалися з працівниками Головного управління Пенсійного Фонду України у Вінницькій області.

– Обговорили програму другого рівня накопичення пенсійного страхування та забезпечення безперебійної доставки пенсій у віддалені населені пункти, – розповів Ігор Хміль.

Депутати також відвідали комунальне підприємство «Вінницька транспортна компанія». Щодня рухомим складом перевозиться понад 400 тисяч вінничан.

– Завдяки транспортній реформі, Вінниці вдалось врегулювати відносини між приватними перевізниками та транспортною компанією, – прокоментував генеральний директор КП «Вінницька транспортна компанія» Михайло Луценко.

Ігор Хміль та Роман Семенуха подивились, як вінничани у звичайному ремонтному депо виготовляють модернізовані трамваї «ВінВей» з низькопідлоговою секцією для людей на візках та з обмеженими можливостями. В розмові працівники Вінницької транспортної компанії порушили питання  виробництва матеріалів та запчастин для рухомого складу державними українськими підприємствами. Наразі ж у Вінниці ці роботи виконуються лише на базі депо транспортної компанії. Парламентарій відповів, що замовниками цих послуг перед державою мають виступати безпосередньо муніципалітети.

Роман Семенуха зазначив, що приємно вражений сучасною оптимізованою системою муніципального транспорту у Вінниці. До речі, він є співавтором закону про електронний квиток. Незабаром і у Вінниці впроваджуватиметься е-квиток для пасажирів громадського транспорту.

– Прекрасне європейське місто та ще й добре доглянуте, – поділився враженнями про Вінницю Роман Семенуха. – Комфорт проживання в будь-якому місті визначає, насамперед, якість муніципального транспорту. І приклад такого розвитку муніципального транспорту у Вінниці можуть наслідувати більшість міст країни.

Заступник голови обласної Ради Ігор Хміль разом з народним депутатом відвідали також у Вінниці державне підприємство «Електричні системи», яке займається виготовленням електропроводів, кабелів, кабельних мереж для автомобілів Mercedes. Виробництво зосереджене на експорті. Перша партія кабелів була виготовлена влітку минулого року. За рік понад 1400 вінничан отримали робочі місця на новому державному підприємстві. Повідомили, що до кінця цього року планують працевлаштувати ще 150 людей, а наступного року є потреба у збільшенні кадрів на ще близько 1000 працівників.

– З персоналом обговорили проблему міграції населення, у зв’язку з пошуком кращого заробітку, – зазначив Ігор Хміль. – Директор підприємства озвучив, що мають проблему з нестачею персоналу, є вільні вакансії, підприємство готове платити гідні зарплати, однак фахівці з виробничих спеціальностей, здебільшого, виїжджають за кордон.

Повернутись Створено: 1 листопада 2018 року, 16:31
Оновлено: 1 листопада 2018 року, 16:45
Переглядів: 329

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація