Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

 • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

  Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

 • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

  На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

 • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

  Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінницькі самоврядці розкажуть про візит до Лодзинського воєводства Роздрукувати

22 грудня 2016 року о 11.00 в приміщенні обласної Ради (селекторна зала, 2 поверх) відбудеться прес-конференція щодо  результатів поїздки вінницької делегації у складі представників органів місцевого самоврядування до Лодзинського воєводства Республіки Польща.

Візит відбувся 12-15 грудня, з метою перейняття досвіду польських солецтв, гмін, повітів та воєводства у процесі проведення реформ. Поїздка стала можливою завдяки ініціативи Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування та за стійкої підтримки Маршалківської Управи Лодзинського воєводства і Департаменту промоції та міжнародного співробітництва Лодзинського воєводства.

Перебуваючи в  Лодзинському воєводстві, самоврядці з Вінницької області відвідали сільську місцевість у Сроцьку, де оглянул місцевий костел, пожежну службу та будинок культури. Ппобували у гміні Мощеніце, де їм  презентували основні завдання і напрями діяльності, а також відвідали спортивний комплекс гміни та управління культури. В окружному офісі відбулася зустріч староства Пйотркур (повіт), де були презентовані основні завдання органів місцевого самоврядування на рівні повіту.

Другого дня делегати ознайомились із роботою Лодзинськоі агенціі регіонального розвитку (LARR SA), відвідали Технічний університет у Лодзі та Національний інститут місцевого самоврядування.

У прес-конференції візьмуть участь:

 • перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська,
 • Заступник керуючого справами виконавчого апарату Вінницької обласної Ради  Сергій Лановик,
 • перший заступник керівника Секретаріату ВОАОМС, завідувач Центру розвитку інвестиційної спроможності та залучення ресурсів Володимир Репей.

 

 

 

 

Повернутись Створено: 20 грудня 2016 року, 16:36 Переглядів: 637

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація