Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінницькі спортсмени здобули 5 золотих медалей на Чемпіонаті Європи з пауерліфтингу Роздрукувати

Нещодавно у Черкасах відбувся Чемпіонат Європи з пауерліфтингу, організований Всесвітньою Бездопінговою Федерацією Пауерліфтінгу/WDFPF. У змаганнях взяли участь 113 атлетів з України, Великої Британії, Франції, Швейцарії, Німеччини, Молдови. Україну, зокрема,  представляли на міжнародних змаганнях  8 спортсменів з Ладижина, учасники команди «Ряба GYM». Атлети успішно виступили – у заліку 5 золотих нагород, 2 бронзових та одне четверте місце. Тренером та наставником команди є депутат обласної ради, директор ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» ПАТ «МХП» Ігор Лещенко.

У ваговій категорії до 90 кг, серед 12 учасників, перемогу здобув Микола Вітюк. У категорії до 75 кг за нагороди змагалось 16 спортсменів. Відтак, першу сходинку посів Віталій Сідоров, другу – спортсмен з Молдови, третю ладижинець Олександр Мигулько, четверту – Олександр Семенюк. Також у цій вазі, але  у віковій категорії за 40 років, Михайло Данилов здобув золоту нагороду.

У ваговій категорії до 100 кг змагались 15 спортсменів, серед яких триразовий чемпіон світу та абсолютний чемпіон Європи, депутат обласної Ради Ігор Лещенко. У підсумку він посів перше місце, підтвердивши свій чемпіонський титул.  А у відкритому заліку перша сходинка за швейцарским атлетом, друга  – за Ігорем Лещенком, третю сходинку посів Олександр Прудіус

– Наша команда продемонструвала на змаганнях всеукраїнського рівня гарні результати і тепер хлопці отримали змогу позмагатись з кращими атлетами континенту, – сказав депутат обласної Ради Ігор Лещенко. –  5 золотих нагород та 2 бронзових – це вже досягнення, хоча знаю, що потенціал у команди є більший. Головне, що у хлопців бойовий запал, націленість на боротьбу, тому вірю, що у майбутньому ми порадуємо наших вболівальників новими перемогами.

Ігор Васильович зазначив, що команда на досягнутому зупинятись не буде, попереду знову тренування та нові змагання. Відстоюватимуть честь рідної країни, Вінниччини та свого підприємства.

Повернутись Створено: 2 жовтня 2017 року, 15:25 Переглядів: 657

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація