Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінницькі студенти стали магістрами публічного управління та адміністрування Роздрукувати

28 лютого в Національній академії державного управління при Президентові України Одеського регіонального інституту державного управління відбулось урочисте зібрання з нагоди вручення дипломів випускникам факультету публічного управління та адміністрування.  Цього року до управлінської еліти держави долучилися 337 магістрів, з них 52 випускники отримали дипломи з відзнакою.

Участь в урочистостях взяли директор інституту Микола Іжа, перший заступник голови Одеської обласної ради Вадим Шкарівський, заступник голови Вінницької обласної Ради Михайло Кременюк, керівник апарату обласної державної адміністрації Валерій Бойко, представники Херсонської та Одеської облдержадміністрацій, начальник Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби Володимир Мельник, заступники директора інституту, завідувачі кафедр, науково-педагогічні працівники, співробітники інституту.

– Закінчився черговий етап у житті студентів інституту. Сьогодні – це випускники-магістри. Сподіваюсь, що вони в повній мірі втілюватимуть здобуті знання в управлінській сфері не лише у виконавчій владі, а й місцевому самоврядуванні, – прокоментував заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк.

Директор інституту Микола Іжа привітав випускників та зазначив, що знання, отримані під час навчання назавжди залишаться цінним інтелектуальним капіталом. Закликав випускників не зупинятись на досягнутому, не втрачати терпіння та оптимізму, зберігати енергію і щодня примножувати її, вірити в себе, у свої сили та все робити для майбутнього нашої країни. Також Микола Михайлович зачитав вітання від Президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова та т.в.о. президента Національної академії державного управління при Президентові України Анатолія Савкова.

Повернутись Створено: 2 березня 2020 року, 10:13 Переглядів: 151

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація