Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінницькі суди залишили без розгляду справи за позовами Тетяни Антонець та Івана Рибаченка до обласної Ради Роздрукувати

Повідомляємо про те, що 6 січня 2015 року Вінницький міський суд Вінницької області ухвалив рішення, у відповідності до якого цивільну справу за позовом Тетяни Антонець до Вінницької обласної Ради, голови обласної Ради Сергія Свитка про поновлення на роботі, вирішено залишити без розгляду.

“Враховуючи тривалість розгляду даної справи, зловживання позивачкою своїми правами та повторною неявкою її у судове засідання без поважних причин, суд вважає необхідним залишити даний позов без розгляду”, - зазначається в Ухвалі суду.

Нагадаємо, що Тетяна Антонець була звільнена 5 травня 2014 року з посади головного лікаря Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні згідно розпорядження голови обласної Ради Сергія Свитка у зв’язку із закінченням терміну дії контракту. Громада області і представники організацій вінницького Майдану вимагали звільнення із зазначеної посади Тетяни Антонець, яка в минулому була керівником фракції Партії регіонів в обласній Раді. Крім того, голова обласної Ради Сергій Свитко звернувся із низкою звернень (земельні махінації, закупівля медичного обладнання, тощо) до правоохоронних органів з вимогою перевірити законність дій Тетяни Антонець на посаді головного лікаря Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні.

Раніше повідомлялося, що правоохоронними органами Вінницької області розпочато досудове розслідування за фактом виявленння комісією обласної дитячої клінічної лікарні порушень при проведенні обстеження за споживання точок обліку електроенергії по орендарю ТОВ “Євромедсервіс”. За період з 29.04.2011 р. по 01.09.2014 р. виникла заборгованість за спожиту електроенергію орендарем ТОВ “Євромедсервіс” на загальну суму 667 тис. 822 грн. В свою чергу, очільник обласної Ради скерував відповідне звернення до прокурора Вінницької області В’ячеслава Соколового з проханням провести перевірку зазначених фактів і вжити заходів прокурорського реагування. 

Крім того, стало відомо, що Вінницький міський суд Вінницької області ухвалив рішення, у відповідності до якого позов Івана Рибаченка до Вінницької обласної Ради, голови обласної Ради Сергія Свитка про визнання розпорядження про звільнення незаконним та поновлення на роботі, залишено без розгляду. Нагадаємо, що 5 травня 2014 року згідно розпорядження голови обласної Ради у зв’язку із закінченням терміну дії контракту, Іван Рибаченко був звільнений з посади головного лікаря Печерської обласної лікарні відновного лікування. На цю посаду невдовзі був призначений у відповідності до розпорядження голови обласної Ради Сергія Свитка Василь Кравчук.  

Повернутись Створено: 7 січня 2015 року, 15:14 Переглядів: 925

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація