Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінницьких бізнесменів запрошують на Світовий економічний форум у Лодзь Роздрукувати

В рамках святкування Дня Незалежності України до нашого міста приїхало кілька іноземних делегацій. Серед них – представники Лодзинського воєводства (Республика Польща) у складі члена правління Лодзинського воєводства Йоланти Земби-Гзік та працівника відділу міжнародного співробітництва Маршалкової управи Міхала Пєтранека. З української сторони делегацію зустрічали голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко і голова Обласного фонду сприяння інвестиціям та будівництву Володимир Бабошин.

Пані Йоланта подякувала за запрошення разом відсвяткувати 27 річницю Незалежності України та зазначила, що з радістю вже вдруге приїздить на Вінниччину.

– Ми бачимо зміни у вашому місті на кожному кроці і щиро вболіваємо за вас в період ваших реформ, – сказала вона. – Сьогодні багато українських студентів навчаються у польських вишах, а українці – працюють на польських підприємствах.  Нас об’єднує майбутнє. Наприклад, зараз ми активно працюємо над спільним польсько-українським проектом у галузі освіти. А 10 листопада плануємо провести великий концерт у Вінниці до 100-річчя Незалежності Польщі. Також запрошуємо вінницьких бізнесменів на 11-й Світовий європейський форум, який пройде восени цього року у Лодзі.

 – Нас об’єднує плідна співпраця  в рамках реформи органів місцевого самоврядування, – зазначив у своєму виступі Анатолій Олійник. – Завершили спільний проект по дебатних клубах і я щасливий бачити, як нашим дітям і вчителям  було пізнавально працювати у цьому польсько-українському проекті. Триває ще один проект «Сусіди», метою якого є подолання упереджень та стереотипів у сприйнятті спільної польсько-української історії. Сподіваюсь на подальшу поглиблену співпрацю, адже ми маємо серйозні плани у розвитку взаємостосунків,  співпраці та гарних взаємовідносин між нашими країнами.

 

Повернутись Створено: 23 серпня 2018 року, 13:56 Переглядів: 498

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація