Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінницьких депутатів та посадовців запрошують на навчання до Національної академії державного управління Роздрукувати

До 10 червня триває прийом документів на бюджетну форму навчання до Одеського регіонального інституту державного управління  Національної академії державного управління при Президентові України. Про це повідомили на  зустрічі з головою Вінницької обласної Ради  Анатолієм Олійником представники учбового закладу - перший заступник директора  Микола Попов та  заступник секретаря приймальної комісії Артур Левицький.

Під час візиту до Вінниці представники учбового закладу зустрілись з вінничанами, які бажають пройти навчання у Одеському регіональному інституті державного управління. Наголошували на тому, що здобувати освіту за державним замовленням можуть посадові особи місцевого самоврядування сільських, селищних, міських, районних рад.  Для депутатів обласних, міських та районних рад передбачене навчання у магістратурі за контрактною формою. Вартість складає 6020 грн за  навчальний семестр.

Інститут пропонує денну, вечірню, заочну та заочно-дистанційну форми навчання за такими спеціальностями: на базі вищої освіти (дипломи бакалавра, спеціаліста, магістра) -магістерська підготовка за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» буде здійснюватись  за державним замовленням та за договором. А на базі повної загальної середньої освіти (випускникам шкіл) - підготовка бакалаврів за спеціальністю «Менеджмент».

Повернутись Створено: 13 травня 2016 року, 12:13 Переглядів: 846

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація