Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінницьких християн західного обряду привітали керівники області і міста Роздрукувати

24 грудня голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, голова обласної Ради Анатолій Олійник, заступник Вінницького міського голови Сергій Чорнолуцький та начальник управління у справах національностей та релігій ОДА Ігор Салецький привітали вінничан католицького віросповідання з одним із найбільших християнських свят – Різдвом Христовим.

Урочисте богослужіння відбулось  у Костелі Святої Діви Марії Ангельської.

Вітаючи вірян з різдвяними святами, керівник ОДА побажав усім присутнім родинного затишку, благополуччя, віри та Божого благословіння

З побажаннями здоров’я, надії та добробуту в кожній сім’ї звернувся  до прихожан і голова обласної Ради Анатолій Олійник.

-Маю за честь бути разом з вами в цей різдвяний вечір і відчувати ту Божу благодать, яку кожний з нас в ці  свята відчуває. Від душі прийміть від мене  особисто та депутатів обласної Ради вітання з Різдвом Христовим і наступаючими Новорічними святами. Хотів би попросити вас всіх помолитися в ці різдвяні дні за воїнів - наших героїв, які оберігають наш спокій, нашу державу. Вірю в те, що 2016 рік буде роком, який справді почне дарувати нашій країні справжній мир, справжню незалежність, державність, і все те, про що мріяли покоління українців.

Очільники області та міста традиційно вручили від імені влади кошик достатку та квіти  для громади храму.

Повернутись Створено: 25 грудня 2015 року, 16:30 Переглядів: 811

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація