Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінницький 45 Експериментальний механічний завод відзначив 70-річний ювілей Роздрукувати

27 вересня в приміщенні Міського палацу мистецтв «Зоря» відбулись урочистості з нагоди 70-ї річниці з дня заснування ДП «45 Експериментальний механічний завод» та Дня машинобудівника. У святковому дійстві взяли участь перший заступник голови обласної  Ради Ігор Кревський та заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Олександр Прокопчук.

– 70 років для потужного підприємства, нагородженого свого часу орденом Трудового Червоного Прапора, – це поважна історична віха! Сьогодні, завдяки висококваліфікованій праці всього колективу, завод є ведучим підприємством з виробництва технічних засобів транспортування, заправляння, перекачування і збереження нафтопродуктів. Володіючи унікальним устаткуванням, великою документально-технічною базою, підприємство досить впевнено і конкурентоздатно почувається на ринку, – відмітив Ігор Кревський.

Від імені голови обласної Ради Сергія Татусяка та депутатського корпусу  він привітав керівництво та колектив заводу з ювілеєм і побажав наснаги, здоров’я, благополуччя та високих здобутків у діяльності.

ДП «45 Експериментальний механічний завод» – підприємство, вхідне в Державний концерн "Укроборонпром", з повним виробничим циклом виготовлення виробів і з великим обсягом експериментальних робіт.

З метою розширення ринків збуту завод налагоджує тісні взаємини з організаціями, що безпосередньо займаються продажем продукції машинобудівного виробництва. З недавнього часу ще одним пріоритетним напрямком діяльності ДП "45 ЕМЗ" є заготівля і переробка брухту чорних металів.

Для агропромислового комплексу завод випускає конкурентоздатну продукцію: вакуумні насоси для суспільного тваринництва, молоковози і холодильники для переробки і збереження молока, кормозбиральну техніку, що стосується перевезення аміачних добрив.

7 червня 2013 року підписаний Меморандум про співробітництво між Вінницькою державною обласною адміністрацією, Вінницькою міською радою, державним концерном «Укроборонпром» і «45-м заводом».

Його ціль полягає в прискоренні реструктуризації двох підприємств Міноборони – ДП «732 Вінницький ремонтний завод» і ДП МОУ «45 ЕМЗ». У результаті ці заводи планується об'єднати і забезпечити розвиток реструктуризованого підприємства, збільшити кількість робочих місць та підвищити обсяги виробництва.

Повернутись Створено: 27 вересня 2013 року, 13:21 Переглядів: 2005

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація