Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Вінницький 45 Експериментальний механічний завод відзначив 70-річний ювілей Роздрукувати

27 вересня в приміщенні Міського палацу мистецтв «Зоря» відбулись урочистості з нагоди 70-ї річниці з дня заснування ДП «45 Експериментальний механічний завод» та Дня машинобудівника. У святковому дійстві взяли участь перший заступник голови обласної  Ради Ігор Кревський та заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Олександр Прокопчук.

– 70 років для потужного підприємства, нагородженого свого часу орденом Трудового Червоного Прапора, – це поважна історична віха! Сьогодні, завдяки висококваліфікованій праці всього колективу, завод є ведучим підприємством з виробництва технічних засобів транспортування, заправляння, перекачування і збереження нафтопродуктів. Володіючи унікальним устаткуванням, великою документально-технічною базою, підприємство досить впевнено і конкурентоздатно почувається на ринку, – відмітив Ігор Кревський.

Від імені голови обласної Ради Сергія Татусяка та депутатського корпусу  він привітав керівництво та колектив заводу з ювілеєм і побажав наснаги, здоров’я, благополуччя та високих здобутків у діяльності.

ДП «45 Експериментальний механічний завод» – підприємство, вхідне в Державний концерн "Укроборонпром", з повним виробничим циклом виготовлення виробів і з великим обсягом експериментальних робіт.

З метою розширення ринків збуту завод налагоджує тісні взаємини з організаціями, що безпосередньо займаються продажем продукції машинобудівного виробництва. З недавнього часу ще одним пріоритетним напрямком діяльності ДП "45 ЕМЗ" є заготівля і переробка брухту чорних металів.

Для агропромислового комплексу завод випускає конкурентоздатну продукцію: вакуумні насоси для суспільного тваринництва, молоковози і холодильники для переробки і збереження молока, кормозбиральну техніку, що стосується перевезення аміачних добрив.

7 червня 2013 року підписаний Меморандум про співробітництво між Вінницькою державною обласною адміністрацією, Вінницькою міською радою, державним концерном «Укроборонпром» і «45-м заводом».

Його ціль полягає в прискоренні реструктуризації двох підприємств Міноборони – ДП «732 Вінницький ремонтний завод» і ДП МОУ «45 ЕМЗ». У результаті ці заводи планується об'єднати і забезпечити розвиток реструктуризованого підприємства, збільшити кількість робочих місць та підвищити обсяги виробництва.

Повернутись Створено: 27 вересня 2013 року, 13:21 Переглядів: 2086

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація