Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінницький апеляційний адміністративний суд не запросив на засідання представника обласної Ради та задовольнив позов Тетяни Антонець Роздрукувати

До Вінницької обласної Ради надійшла Ухвала Вінницького апеляційного адміністративного суду від 13 січня 2015 року. Згідно неї позов екс-головного лікаря Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні Тетяни Антонець до голови обласної Ради Сергія Свитка про скасування його розпорядження від 5 травня 2014 року про звільнення Тетяни Антонець задоволено, а саме розпорядження про звільнення визнано протиправним та скасовано.

Наголошуємо: представника Вінницької обласної Ради навіть не запросили на засідання суду. Тобто, засідання відбулося без участі сторони, яка подала апеляційну скаргу.

Таким чином, Вінницький апеляційний адміністративний суд, який очолює Віталій Кузьмишин, своїм рішенням залишив без задоволення апеляційну скаргу голови обласної Ради Сергія Свитка, а постанову Вінницького окружного адміністративного суду від 7 листопада 2014 року залишив без змін. Саме рішенням Вінницького окружного адміністративного суду розпорядження голови обласної Ради Сергія Свитка про звільнення Тетяни Антонець з посади головного лікаря Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні від 5 травня 2014 року, визнано протиправним та скасовано. Нагадаємо, що Вінницький окружний адміністративний суд також задовільнив позов екс-головного лікаря Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи Віктора Власюка.

Коментує голова обласної Ради Сергій Свитко:

- Хочу підкреслити, що обласну Раду, як сторону у судовому процесі, навіть не запросили на судове засідання, яке у підсумку було проведено без нашої участі. Вважаю, що це є цинічною зневагою Закону. Причому рішення цього суду уже призвели до певних негативних наслідків. Зокрема, задоволення Вінницьким апеляційним адміністративним судом позову депутата обласної Ради Івана Лєти від 29 жовтня 2014 року, позбавило голову обласної Ради права здійснювати кадрові зміни – призначати і звільняти керівників комунальних закладів області. Відтепер у Вінницькій області призначення та звільнення керівників комунальних закладів здійснюватиме лише сесія обласної Ради. Це рішення фактично загострило протистояння в обласній Раді, виник супротив громадських сил нашого краю. Тому і зростає недовіра до суддівської системи. Вважаю, що без проведення законної люстрації суддівської системи, очікувати на зміни в країні марно, - сказав Сергій Свитко.

Зазначаємо, що Тетяна Антонець була звільнена 5 травня 2014 року з посади головного лікаря Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні згідно розпорядження голови обласної Ради Сергія Свитка у зв’язку із закінченням терміну дії контракту. Громада області і представники організацій вінницького Майдану вимагали звільнення із зазначеної посади Тетяни Антонець, яка в минулому була керівником фракції Партії регіонів в обласній Раді. Крім того, голова обласної Ради Сергій Свитко звернувся із низкою звернень (земельні махінаціїзакупівля медичного обладнаннятощо) до правоохоронних органів з вимогою перевірити законність дій Тетяни Антонець на посаді головного лікаря Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні.

Слід зазначити, що 6 січня 2015 року Вінницький міський суд Вінницької області ухвалив рішення, у відповідності до якого цивільну справу за позовом Тетяни Антонець до Вінницької обласної Ради, голови обласної Ради Сергія Свитка про поновлення на роботі, вирішено залишити без розгляду.

Повернутись Створено: 23 січня 2015 року, 19:23 Переглядів: 2402

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація