Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінницький фотохудожник Олександр Гордієвич презентував фотовиставку „Театр синичок” Роздрукувати

12 липня у виставковому залі Вінницької обласної організації Національної спілки художників України відкрилася фотовиставка Олександра Гордієвича „Театр синичок”. Олександр Сергійович – видатний вінницький фотохудожник, член Національних спілок фотохудожників і журналістів України, фотознімки якого облетіли весь світ і були представлені на обласних, республіканських та міжнародних виставках.

Перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська привітала фотохудожника з відкриттям виставки та вручила від імені голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Валерія Коровія Подяку за вагомий особистий внесок у розвиток фотожурналістики України, гідну пропаганду Вінниччини у художньому фотолітописі краю.

Головний редактор журналу «Вінницький край», член Національних спілок журналістів та письменників України Вадим Вітковський відкрив фотовиставку „Театр синичок” та привітав Олександра Гордієвича з унікальним світоглядом на світ птахів.

Довідка: Олександр Гордієвич працював в Українському національному інформаційному агентстві „Укрінформ”. За період своєї діяльності побував в багатьох областях України. Окрім щоденної роботи працював над фотоальбомами, ілюстрував книжки, путівники, листівки. На рахунку Олександра Сергійовича близько 40 книжок, серед них фотоальбом „Вінниця” та чотири фотоальбоми „Вінниччина”. З фотовиставкою „Театр синичок” можна ознайомитися за адресою: м. Вінниця, вул. Пушкіна, 2, виставкова зала.

 

Повернутись Створено: 12 липня 2016 року, 18:01 Переглядів: 2678

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація