Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Вінницький Інститут кормів відзначив 40-річний ювілей Роздрукувати

24 вересня в Інституті кормів та сільського господарства Поділля Національної академії аграрних наук України відбулись урочистості з нагоди 40-річчя з дня заснування. У святкових заходах взяли участь перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та заступник голови облдержадміністрації Валентин Поліщук. Також на базі інституту під егідою НААН відбулась науково-практична конференція, на якій обговорювались питання інноваційного розвитку агропромислового комплексу.

– Діяльність Інституту кормів є гордістю для нашого регіону, адже ця установа впевнено займає лідируючі позиції в усіх сферах агропромислового розвитку. Про це свідчать наукові досягнення Інституту та високий фаховий рівень працівників, – відзначив Ігор Кревський.

Він нагадав, що з часу створення Інституту 45 співробітників здобули ступінь кандидата наук та 10 – докторів наук. За період діяльності співробітники установи отримали більше 160 авторських свідоцтв і патентів на винаходи, видали понад 200 книг і брошур, опублікували більше 4200 статей щодо проблем кормовиробництва, надали більше 170 розробок для впровадження у виробництво.

З часу заснування Інститутом кормів створено і передано на Державне сортовипробування понад 110 сортів і гібридів кормових, зернобобових, зернових та інших сільськогосподарських культур, з яких 75 сортів занесено до Державного реєстру сортів рослин України.

Інститут кормів здійснює широке співробітництво з зарубіжними державами в рамках міжнародних програм та угод. Проводить спільні дослідження з науковими установами, фірмами та асоціаціями країн СНД, Європи і США.

В нинішній науково-практичній конференції щодо питань інноваційного розвитку агропромислового комплексу, що відбулася в рамках святкування 40-річного ювілею, взяли участь більше 10-ти академіків з України та ближнього зарубіжжя.

Президент НААН, науковий директор Інституту кормів Василь Петриченко, виступаючи перед присутніми, висвітлив проблеми співпраці всіх наукових установ держави та, зокрема, Інституту кормів з міжнародними транснаціональними холдингами у сфері агропромислового виробництва. Також на засіданні були обговорені теми: забезпечення власним продовольством населення України; захист внутрішнього ринку від ГМО; використання питної води; захист і впровадження наукових розробок вітчизняних сортів насіння продовольчих культур.

 

Повернутись Створено: 24 вересня 2013 року, 14:47 Переглядів: 1230

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація