6 грудня о 14.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Вінницький Інститут кормів відзначив 40-річний ювілей Роздрукувати

24 вересня в Інституті кормів та сільського господарства Поділля Національної академії аграрних наук України відбулись урочистості з нагоди 40-річчя з дня заснування. У святкових заходах взяли участь перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та заступник голови облдержадміністрації Валентин Поліщук. Також на базі інституту під егідою НААН відбулась науково-практична конференція, на якій обговорювались питання інноваційного розвитку агропромислового комплексу.

– Діяльність Інституту кормів є гордістю для нашого регіону, адже ця установа впевнено займає лідируючі позиції в усіх сферах агропромислового розвитку. Про це свідчать наукові досягнення Інституту та високий фаховий рівень працівників, – відзначив Ігор Кревський.

Він нагадав, що з часу створення Інституту 45 співробітників здобули ступінь кандидата наук та 10 – докторів наук. За період діяльності співробітники установи отримали більше 160 авторських свідоцтв і патентів на винаходи, видали понад 200 книг і брошур, опублікували більше 4200 статей щодо проблем кормовиробництва, надали більше 170 розробок для впровадження у виробництво.

З часу заснування Інститутом кормів створено і передано на Державне сортовипробування понад 110 сортів і гібридів кормових, зернобобових, зернових та інших сільськогосподарських культур, з яких 75 сортів занесено до Державного реєстру сортів рослин України.

Інститут кормів здійснює широке співробітництво з зарубіжними державами в рамках міжнародних програм та угод. Проводить спільні дослідження з науковими установами, фірмами та асоціаціями країн СНД, Європи і США.

В нинішній науково-практичній конференції щодо питань інноваційного розвитку агропромислового комплексу, що відбулася в рамках святкування 40-річного ювілею, взяли участь більше 10-ти академіків з України та ближнього зарубіжжя.

Президент НААН, науковий директор Інституту кормів Василь Петриченко, виступаючи перед присутніми, висвітлив проблеми співпраці всіх наукових установ держави та, зокрема, Інституту кормів з міжнародними транснаціональними холдингами у сфері агропромислового виробництва. Також на засіданні були обговорені теми: забезпечення власним продовольством населення України; захист внутрішнього ринку від ГМО; використання питної води; захист і впровадження наукових розробок вітчизняних сортів насіння продовольчих культур.

 

Повернутись Створено: 24 вересня 2013 року, 14:47 Переглядів: 1279

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація