Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінницький Інститут кормів відзначив 40-річний ювілей Роздрукувати

24 вересня в Інституті кормів та сільського господарства Поділля Національної академії аграрних наук України відбулись урочистості з нагоди 40-річчя з дня заснування. У святкових заходах взяли участь перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та заступник голови облдержадміністрації Валентин Поліщук. Також на базі інституту під егідою НААН відбулась науково-практична конференція, на якій обговорювались питання інноваційного розвитку агропромислового комплексу.

– Діяльність Інституту кормів є гордістю для нашого регіону, адже ця установа впевнено займає лідируючі позиції в усіх сферах агропромислового розвитку. Про це свідчать наукові досягнення Інституту та високий фаховий рівень працівників, – відзначив Ігор Кревський.

Він нагадав, що з часу створення Інституту 45 співробітників здобули ступінь кандидата наук та 10 – докторів наук. За період діяльності співробітники установи отримали більше 160 авторських свідоцтв і патентів на винаходи, видали понад 200 книг і брошур, опублікували більше 4200 статей щодо проблем кормовиробництва, надали більше 170 розробок для впровадження у виробництво.

З часу заснування Інститутом кормів створено і передано на Державне сортовипробування понад 110 сортів і гібридів кормових, зернобобових, зернових та інших сільськогосподарських культур, з яких 75 сортів занесено до Державного реєстру сортів рослин України.

Інститут кормів здійснює широке співробітництво з зарубіжними державами в рамках міжнародних програм та угод. Проводить спільні дослідження з науковими установами, фірмами та асоціаціями країн СНД, Європи і США.

В нинішній науково-практичній конференції щодо питань інноваційного розвитку агропромислового комплексу, що відбулася в рамках святкування 40-річного ювілею, взяли участь більше 10-ти академіків з України та ближнього зарубіжжя.

Президент НААН, науковий директор Інституту кормів Василь Петриченко, виступаючи перед присутніми, висвітлив проблеми співпраці всіх наукових установ держави та, зокрема, Інституту кормів з міжнародними транснаціональними холдингами у сфері агропромислового виробництва. Також на засіданні були обговорені теми: забезпечення власним продовольством населення України; захист внутрішнього ринку від ГМО; використання питної води; захист і впровадження наукових розробок вітчизняних сортів насіння продовольчих культур.

 

Повернутись Створено: 24 вересня 2013 року, 14:47 Переглядів: 1388

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація