Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінницький інститут університету «Україна» зустрів першокурсників в День знань Роздрукувати

1 вересня перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська на запрошення директора Вінницького інституту та коледжу університету «Україна» Ганни Давиденко взяла участь у привітанні студентів з Днем знань. В урочистій атмосфері першокурсники склали присягу студента, підняли державний прапор України та заспівали наживо гімн України. Директор інституту, депутат Вінницької міської ради Ганна Давиденко привітала студентів запашним короваєм.

Перший заступник голови Людмила Щербаківська також привітала педагогічний колектив, студентів та їх батьків з початком навчального року та у своїй промові дала декілька настанов.

 – В новому навчальному році перед вами відкриваються нові знання, звершення та досягнення, що стануть основою для вашого майбутнього життєвого шляху, - сказала Людмила Михайлівна. - Будьте старанними та наполегливими в навчанні.

Університет "Україна" - найбільший недержавний вищий навчальний заклад з розгалудженою структурою по всіх регіонах України. Станом на сьогодні університет входить до трійки навчальних закладів усіх форм власності за кількістю студентів – близько 20 тисяч. Заклад був створений 17 років тому Фондом соціального захисту інвалідів за підтримки Київської міської державної адміністрації. Він є лідером у сучасній українській вищій освіті серед недержавних вищих навчальних закладів. Вивчення іноземних мов, а особливо – англійської є одним із пріоритетів інституту. Зокрема, професор Лаял Кауфман (Канзас, США), відомий вчений і фахівець у галузі міжнародного права та з питань місцевого самоврядування – член Європейської Комісії проти расизму та нетерпимості Ради Європи Жан-Поль Лернес упродовж двох років поспіль працював тут викладачем. Це був єдиний у Вінницькій області вуз, де викладав американський професор.

 

 

 

Повернутись Створено: 1 вересня 2016 року, 19:31 Переглядів: 1636

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація