Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінницький кардіоревматологічний санаторій єдиний у області приймає на лікування дітей з зайвою вагою Роздрукувати

13 липня перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Світлана Василюк відвідали Вінницький обласний кардіоревматологічний санаторій та ознайомилися з його роботою. Головний лікар закладу Лариса Мовчан показала шість корпусів санаторію, серед яких – адміністративний, з ванно-окозеритними кабінетами, лікувально-спальний, лікувально-діагностичний, харчоблок, пральня, душова, господарчі приміщення та овочесховище. В усіх корпусах санаторію проведено ремонти, закуплено інвентар, медичну апаратуру та технологічне обладнання.

В штаті лікувально-профілактичного закладу працює 70 працівників, в тому числі, лікарі, вихователі, музпрацівник, практичний психолог. В санаторії лікуються діти з серцево-судинними та ендокринними патологіями. Щороку заклад приймає до 1000 дітей.
Також розпочався прийом на лікування дітей, які потерпають від зайвої ваги. Це перший в області медзаклад, який цілеспрямовано працює з такими дітьми. Діагностична база представлена лабораторією та кабінетом функціональної діагностики. Є два кабінети фізіотерапії, водолікування та грязелікування, перлинні ванни з додаванням морської солі.

Дозвілля дітей проходить змістовно та цікаво. Організовуються конкурси, ігри, змагання, проводяться майстер-класи, творчі майстерні, музичні розваги та дискотеки. Але разом з тим, заклад потребує і додаткової уваги з боку керівництва області, адже не вистачає ігрових майданчиків для дітей, що мають надмірну вагу. Потребує повної або часткової заміни покриття доріжок в межах санаторію. З цими проблемами працівники закладу звернулися до голови ОДА Валерія Коровія та першого заступника голови обласної Ради Людмили Щербаківської, з проханням допомогти в отриманні додаткового фінансування на лікувально-профілактичний заклад. 

Повернутись Створено: 13 липня 2016 року, 14:46 Переглядів: 3835

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація