Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Вінницький лікувально-діагностичний центр серцево-судинної патології визнаний одним із кращих в Україні Роздрукувати

31 січня відбулось засідання колегії Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації щодо підсумків діяльності галузі охорони здоров’я у 2017 році та актуальних завдань на 2018 рік. Участь у засіданні взяли заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк, заступник Вінницького міського голови Галина Якубович, голова постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення Ярослав Хребтій, директор Департаменту охорони здоров’я Вінницької міської ради Олександр Шиш, завідувач кафедри пропедевтики внутрішньої медицини Вінницького національного медичного університету імені М. І. Пирогова, професор Юрій Мостовий, головні лікарі лікарень обласного підпорядкування, закладів охорони здоров’я об’єднаних територіальних громад, директори медичних коледжів, головні лікарі центрів первинної медико-санітарної допомоги, пологових будинків, стоматологічних поліклінік.

З доповіддю про підсумки діяльності галузі охорони здоров’я регіону у 2017 році та актуальні завдання на 2018 рік виступила директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Грабович.

– З метою реалізації завдань у сфері охорони здоров’я з реформування протягом звітного року продовжувались заходи профілактики та стимулювання здорового способу життя, забезпечувалась якісна і доступна медична допомога, надавались пацієнтам медичні послуги відповідно до чинного законодавства та затвердженого фінансування. Реалізовувались як державні, так і обласні програми в сфері охорони здоров’я. Особлива увага була приділена реалізації обласних програм «Майбутнє Вінниччини в збереженні здоров’я громадян» на 2016-2020 роки та «Боротьби з онкологічними захворюваннями на період 2017-2022 роки», – зазначила Людмила Олексіївна у своїй доповіді. – За рахунок усіх джерел фінансування у 2017 році виконано ремонтних та будівельних робіт в закладах первинного, вторинного та третинного рівнів надання медичної допомоги на суму 251,5 млн грн, у тому числі, на первинній ланці відремонтовано 73 амбулаторії та 87 фельдшерських пунктів, в закладах вторинного рівня надання медичної допомоги  виконано ремонтних робіт на суму 105,4 млн грн, а третинного рівня – на суму 134,7 млн грн. Консолідований бюджет галузі охорони здоров’я області на 2017 рік склав 3,3 млрд грн: державний бюджет (медична субвенція) – 2,3 млрд грн, або 70,1%, місцеві бюджети – 492,1млн грн, або 15,1%, обласний бюджет – 278,7 млн грн, або 8,4%.

За рахунок бюджету у 2017 році здійснювалось фінансування двох основних програм:  «Майбутнє Вінниччини в збереженні здоров’я громадян», розрахована  на 2016-2020 роки, загальна сума фінансування якої склала 87,7 млн грн. На виконання заходів обласної програми «Боротьба з онкологічними захворюваннями на період 2017-2021роки» було профінансовано 28,9 млн грн.

Заступник директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Надія Марусяк доповіла про організацію надання медичної допомоги населенню Вінницької області. Головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги №1 м. Вінниці Людмила Фіщенко звернула увагу присутніх на колегії на організаційні аспекти створення первинної допомоги та функціонування навчально-тренінгового центру сімейної медицини для сімейних лікарів. Головний лікар територіального медичного об’єднання «Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Анатолій Пірникоза озвучив стан організації екстреної та невідкладної медичної допомоги і пареспективи на 2018 рік.

Обговоривши доповіді, було прийнято рішення колегії щодо розвитку медичної галузі у 2018 році. 

Повернутись Створено: 31 січня 2018 року, 16:06 Переглядів: 786

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація