Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Вінницький медуніверситет вперше реалізовуватиме проект програми TEMPUS Роздрукувати

Протягом 3-х років Вінницький національний медичний університет ім.М.І.Пирогова реалізовуватиме багатонаціональний проект в рамках європейської програми TEMPUS. Він називається «Безпека людини (оточуюче середовище, якість продуктів харчування, здоров`я населення та суспільство) на територіях, забруднених радіоактивними речовинами».

Основна мета проекту – розробка міждисциплінарних магістерських та докторських програм в галузі безпеки населення, що проживає на територіях, які постраждали від аварій на ядерних об'єктах, заводах з переробки ядерних відходів, в рамках окремих спеціальностей.

Учасниками проекту будуть 19 університетів різних країн світу, які пройшли відбір Європейської Комісії за результатами 2012 року. Проект повністю фінансується Єврорпейським Союзом, його загальна вартість – 1 410 095,22 євро.

У ході реалізації проекту передбачено підготовку викладачів на базі Європейських університетів, тренінги, конференції, літні школи, створення ресурсних центрів та електронної бібліотеки.

ВНМУ ім. М.І. Пирогова вже розпочав роботу над впровадженням. Так, 21-22 вересня на базі вишу відбувається семінар, участь в якому беруть представники іноземних держав. Зокрема, Гроднинського державного медичного університету (Білорусь), медичного університету Флоренції (Італія), Тюменської медичної академії (Росія).

Напередодні семінару з іноземними гостями зустрівся голова обласної Ради Сергій Татусяк. Він зауважив, що участь вінницького медуніверситету у даному проекті – це дуже престижно як для самого закладу, так і для регіону загалом.

– Ми слідкуватимемо за перебігом реалізації проекту і порадимося з медиками області, як можна буде застосувати результати проекту на регіональному рівні, – сказав С.Татусяк.

Він також зазначив співрозмовникам, що Вінниччина має контакти в медичній галузі в сусідніх Білорусі та Росії, а от з Італією було б цікаво законтактувати в даній сфері.

Натомість іноземні медики поінформували про особливості медицини у своїх країнах та висловили сподівання щодо успішної реалізації проекту.

Більше інформації за посиланням http://www.vnmu.edu.ua/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B5%D0%BA%D1%82-%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%BF%D1%83%D1%81

 

 

Повернутись Створено: 21 вересня 2013 року, 19:39 Переглядів: 947

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація