6 грудня о 14.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Вінницький медуніверситет вперше реалізовуватиме проект програми TEMPUS Роздрукувати

Протягом 3-х років Вінницький національний медичний університет ім.М.І.Пирогова реалізовуватиме багатонаціональний проект в рамках європейської програми TEMPUS. Він називається «Безпека людини (оточуюче середовище, якість продуктів харчування, здоров`я населення та суспільство) на територіях, забруднених радіоактивними речовинами».

Основна мета проекту – розробка міждисциплінарних магістерських та докторських програм в галузі безпеки населення, що проживає на територіях, які постраждали від аварій на ядерних об'єктах, заводах з переробки ядерних відходів, в рамках окремих спеціальностей.

Учасниками проекту будуть 19 університетів різних країн світу, які пройшли відбір Європейської Комісії за результатами 2012 року. Проект повністю фінансується Єврорпейським Союзом, його загальна вартість – 1 410 095,22 євро.

У ході реалізації проекту передбачено підготовку викладачів на базі Європейських університетів, тренінги, конференції, літні школи, створення ресурсних центрів та електронної бібліотеки.

ВНМУ ім. М.І. Пирогова вже розпочав роботу над впровадженням. Так, 21-22 вересня на базі вишу відбувається семінар, участь в якому беруть представники іноземних держав. Зокрема, Гроднинського державного медичного університету (Білорусь), медичного університету Флоренції (Італія), Тюменської медичної академії (Росія).

Напередодні семінару з іноземними гостями зустрівся голова обласної Ради Сергій Татусяк. Він зауважив, що участь вінницького медуніверситету у даному проекті – це дуже престижно як для самого закладу, так і для регіону загалом.

– Ми слідкуватимемо за перебігом реалізації проекту і порадимося з медиками області, як можна буде застосувати результати проекту на регіональному рівні, – сказав С.Татусяк.

Він також зазначив співрозмовникам, що Вінниччина має контакти в медичній галузі в сусідніх Білорусі та Росії, а от з Італією було б цікаво законтактувати в даній сфері.

Натомість іноземні медики поінформували про особливості медицини у своїх країнах та висловили сподівання щодо успішної реалізації проекту.

Більше інформації за посиланням http://www.vnmu.edu.ua/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B5%D0%BA%D1%82-%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%BF%D1%83%D1%81

 

 

Повернутись Створено: 21 вересня 2013 року, 19:39 Переглядів: 967

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація