Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінницький медуніверситет вперше реалізовуватиме проект програми TEMPUS Роздрукувати

Протягом 3-х років Вінницький національний медичний університет ім.М.І.Пирогова реалізовуватиме багатонаціональний проект в рамках європейської програми TEMPUS. Він називається «Безпека людини (оточуюче середовище, якість продуктів харчування, здоров`я населення та суспільство) на територіях, забруднених радіоактивними речовинами».

Основна мета проекту – розробка міждисциплінарних магістерських та докторських програм в галузі безпеки населення, що проживає на територіях, які постраждали від аварій на ядерних об'єктах, заводах з переробки ядерних відходів, в рамках окремих спеціальностей.

Учасниками проекту будуть 19 університетів різних країн світу, які пройшли відбір Європейської Комісії за результатами 2012 року. Проект повністю фінансується Єврорпейським Союзом, його загальна вартість – 1 410 095,22 євро.

У ході реалізації проекту передбачено підготовку викладачів на базі Європейських університетів, тренінги, конференції, літні школи, створення ресурсних центрів та електронної бібліотеки.

ВНМУ ім. М.І. Пирогова вже розпочав роботу над впровадженням. Так, 21-22 вересня на базі вишу відбувається семінар, участь в якому беруть представники іноземних держав. Зокрема, Гроднинського державного медичного університету (Білорусь), медичного університету Флоренції (Італія), Тюменської медичної академії (Росія).

Напередодні семінару з іноземними гостями зустрівся голова обласної Ради Сергій Татусяк. Він зауважив, що участь вінницького медуніверситету у даному проекті – це дуже престижно як для самого закладу, так і для регіону загалом.

– Ми слідкуватимемо за перебігом реалізації проекту і порадимося з медиками області, як можна буде застосувати результати проекту на регіональному рівні, – сказав С.Татусяк.

Він також зазначив співрозмовникам, що Вінниччина має контакти в медичній галузі в сусідніх Білорусі та Росії, а от з Італією було б цікаво законтактувати в даній сфері.

Натомість іноземні медики поінформували про особливості медицини у своїх країнах та висловили сподівання щодо успішної реалізації проекту.

Більше інформації за посиланням http://www.vnmu.edu.ua/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B5%D0%BA%D1%82-%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%BF%D1%83%D1%81

 

 

Повернутись Створено: 21 вересня 2013 року, 19:39 Переглядів: 1007

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація