Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінницький медуніверситет вперше реалізовуватиме проект програми TEMPUS Роздрукувати

Протягом 3-х років Вінницький національний медичний університет ім.М.І.Пирогова реалізовуватиме багатонаціональний проект в рамках європейської програми TEMPUS. Він називається «Безпека людини (оточуюче середовище, якість продуктів харчування, здоров`я населення та суспільство) на територіях, забруднених радіоактивними речовинами».

Основна мета проекту – розробка міждисциплінарних магістерських та докторських програм в галузі безпеки населення, що проживає на територіях, які постраждали від аварій на ядерних об'єктах, заводах з переробки ядерних відходів, в рамках окремих спеціальностей.

Учасниками проекту будуть 19 університетів різних країн світу, які пройшли відбір Європейської Комісії за результатами 2012 року. Проект повністю фінансується Єврорпейським Союзом, його загальна вартість – 1 410 095,22 євро.

У ході реалізації проекту передбачено підготовку викладачів на базі Європейських університетів, тренінги, конференції, літні школи, створення ресурсних центрів та електронної бібліотеки.

ВНМУ ім. М.І. Пирогова вже розпочав роботу над впровадженням. Так, 21-22 вересня на базі вишу відбувається семінар, участь в якому беруть представники іноземних держав. Зокрема, Гроднинського державного медичного університету (Білорусь), медичного університету Флоренції (Італія), Тюменської медичної академії (Росія).

Напередодні семінару з іноземними гостями зустрівся голова обласної Ради Сергій Татусяк. Він зауважив, що участь вінницького медуніверситету у даному проекті – це дуже престижно як для самого закладу, так і для регіону загалом.

– Ми слідкуватимемо за перебігом реалізації проекту і порадимося з медиками області, як можна буде застосувати результати проекту на регіональному рівні, – сказав С.Татусяк.

Він також зазначив співрозмовникам, що Вінниччина має контакти в медичній галузі в сусідніх Білорусі та Росії, а от з Італією було б цікаво законтактувати в даній сфері.

Натомість іноземні медики поінформували про особливості медицини у своїх країнах та висловили сподівання щодо успішної реалізації проекту.

Більше інформації за посиланням http://www.vnmu.edu.ua/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B5%D0%BA%D1%82-%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%BF%D1%83%D1%81

 

 

Повернутись Створено: 21 вересня 2013 року, 19:39 Переглядів: 922

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація