Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінницькій міській лікарні №1 передали реанімаційне обладнання та медичну апаратуру Роздрукувати

26 березня в інфекційному відділенні Вінницької міської клінічної лікарні №1 відбулася передача реанімаційного обладнання та медичної апаратури.  Загальна вартість обладнання понад 330 тисяч гривень. Зокрема це: монітор пацієнта М50 з годинним акумулятором (вартість 180 тисяч грн); шприцевий насос Medifusion, DS-3000 (45 тисяч грн); відсмоктувач хірургічний NOVELA (50 тисяч грн); пульсоксиметр «MEDICARE» FPX-034, 30 шт (39,6 тисяч гривень); ларингоскоп Macintosh, 3 шт (19,5 тисяч гривень).

– Кафедра інфекційних хвороб Вінницького медичного університету розробила перший в Україні локальний протокол. Сподіваюсь, що днями буде державний протокол. Ми будемо намагатися вести пацієнтів тими препаратами, які є, аби не доводити їх до гострої дихальної недостатності. Крім того, безпрецедентні заходи в області і в місті були вжиті. Якщо ми порівняємо з Європою, то вони робили заходи карантину більш жорсткими відповідно до збільшення випадків захворювання, а ми профілактично їх посилили, – зазначила  членкиня Вінницького обласного оперативного штабу із запобігання та протидії поширенню на території Вінницької області коронавірусу COVID-19, завідувачка кафедри інфекційних хвороб Національного медичного університету імені Миколи Пирогова Лариса Мороз під час передачі обладнання Фондом Петра Порошенка. – Таким чином зробимо все, аби епідемія – її не минути – була більш плавною, і ми будемо готові адекватно якісно надавати допомогу. Поки що ті пацієнти, які є і які з підозрою, у них стан середнього ступеню важкості, ближче до задовільного. Загрози їхньому здоров’ю немає.

На базі Вінницької міської клінічної лікарні №1 створюється інфекційна реанімація на 25 ліжкомісць. Незабаром тут мають з’явитися додаткові бокси та полубокси інтенсивної терапії.

– Зараз ми, лікарі, працюємо, як на передовій. Тому дуже вдячні за допомогу. Це своєчасно надане обладнання і дуже нам потрібне. Тепер ця апаратура допоможе нам рятувати життя людей, – розповів завідувач інфекційного відділення Вінницької міської клінічної лікарні №1 Анатолій Чорний.

Повернутись Створено: 26 березня 2020 року, 15:36 Переглядів: 229

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація