Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

Вінницький МСЕК забрали у власника без його відома? Роздрукувати

За інформацією Головного управління статистики у Вінницькій області (лист від 17.10.2014 року) стало відомо, що Вінницький обласний центр медико-соціальної експертизи значиться у Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України як державна організація, а керівником цього закладу є Віктор Власюк.

Ще 18 вересня 2014 року згідно Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ) Вінницький обласний центр медико-соціальної експертизи значився з організаційно правовою формою господарювання як комунальна організація (код 430). Проте вже 19 вересня 2014 року Вінницький обласний центр медико-соціальної експертизи, за відомостями органів державної реєстрації, в ЄДРПОУ значиться як Державна організація (код 425), керівником якої є Віктор Васильович Власюк.

Коментує голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко: “Рішення виконавчої влади щодо передачі у державну власність Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи (який з 1992 року є комунальним закладом обласної Ради) з власником - обласною Радою - не погоджувалось. Тому є питання: на якій підставі було внесено відомості до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України про те, що цей заклад тепер є в державній формі власності. До речі, я дізнався про зміну форми власності Вінницького МСЕК лише через місяць, тобто, 18 жовтня цього року. Правомірність внесення вищезазначених даних до державного реєстру мають з’ясувати правоохоронні органи.

Наголошую, досі чиняться перешкоди Валентину Фіщуку щодо виконання ним своїх посадових обов’язків з боку Департаменту охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації і органів реєстрації. Хочу нагадати, що Апеляційний суд Вінницької області 19 серпня цього року ухвалив рішення про відмову Віктору Власюку у задоволенні позову про поновлення його на посаді головного лікаря Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи, а також відмовив Віктору Власюку в задоволенні позовних вимог повністю”, - зазначив Сергій Свитко.

Нагадаємо, що 21 серпня цього року Валентина Фіщука було призначено виконувачем обов’язків головного лікаря, а 23 вересня цього року голова обласної Ради Сергій Свитко підписав розпорядження №268 “Про призначення Фіщука В.В. на посаду головного лікаря Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи”. Варто зазначити, що протягом трьох тижнів приватні охоронні фірми не пропускали на робоче місце Валентина Фіщука. 

Повернутись Створено: 20 жовтня 2014 року, 16:47 Переглядів: 2441

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація