Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінницький МСЕК забрали у власника без його відома? Роздрукувати

За інформацією Головного управління статистики у Вінницькій області (лист від 17.10.2014 року) стало відомо, що Вінницький обласний центр медико-соціальної експертизи значиться у Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України як державна організація, а керівником цього закладу є Віктор Власюк.

Ще 18 вересня 2014 року згідно Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ) Вінницький обласний центр медико-соціальної експертизи значився з організаційно правовою формою господарювання як комунальна організація (код 430). Проте вже 19 вересня 2014 року Вінницький обласний центр медико-соціальної експертизи, за відомостями органів державної реєстрації, в ЄДРПОУ значиться як Державна організація (код 425), керівником якої є Віктор Васильович Власюк.

Коментує голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко: “Рішення виконавчої влади щодо передачі у державну власність Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи (який з 1992 року є комунальним закладом обласної Ради) з власником - обласною Радою - не погоджувалось. Тому є питання: на якій підставі було внесено відомості до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України про те, що цей заклад тепер є в державній формі власності. До речі, я дізнався про зміну форми власності Вінницького МСЕК лише через місяць, тобто, 18 жовтня цього року. Правомірність внесення вищезазначених даних до державного реєстру мають з’ясувати правоохоронні органи.

Наголошую, досі чиняться перешкоди Валентину Фіщуку щодо виконання ним своїх посадових обов’язків з боку Департаменту охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації і органів реєстрації. Хочу нагадати, що Апеляційний суд Вінницької області 19 серпня цього року ухвалив рішення про відмову Віктору Власюку у задоволенні позову про поновлення його на посаді головного лікаря Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи, а також відмовив Віктору Власюку в задоволенні позовних вимог повністю”, - зазначив Сергій Свитко.

Нагадаємо, що 21 серпня цього року Валентина Фіщука було призначено виконувачем обов’язків головного лікаря, а 23 вересня цього року голова обласної Ради Сергій Свитко підписав розпорядження №268 “Про призначення Фіщука В.В. на посаду головного лікаря Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи”. Варто зазначити, що протягом трьох тижнів приватні охоронні фірми не пропускали на робоче місце Валентина Фіщука. 

Повернутись Створено: 20 жовтня 2014 року, 16:47 Переглядів: 1839

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація