Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Вінницький МСЕК забрали у власника без його відома? Роздрукувати

За інформацією Головного управління статистики у Вінницькій області (лист від 17.10.2014 року) стало відомо, що Вінницький обласний центр медико-соціальної експертизи значиться у Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України як державна організація, а керівником цього закладу є Віктор Власюк.

Ще 18 вересня 2014 року згідно Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ) Вінницький обласний центр медико-соціальної експертизи значився з організаційно правовою формою господарювання як комунальна організація (код 430). Проте вже 19 вересня 2014 року Вінницький обласний центр медико-соціальної експертизи, за відомостями органів державної реєстрації, в ЄДРПОУ значиться як Державна організація (код 425), керівником якої є Віктор Васильович Власюк.

Коментує голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко: “Рішення виконавчої влади щодо передачі у державну власність Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи (який з 1992 року є комунальним закладом обласної Ради) з власником - обласною Радою - не погоджувалось. Тому є питання: на якій підставі було внесено відомості до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України про те, що цей заклад тепер є в державній формі власності. До речі, я дізнався про зміну форми власності Вінницького МСЕК лише через місяць, тобто, 18 жовтня цього року. Правомірність внесення вищезазначених даних до державного реєстру мають з’ясувати правоохоронні органи.

Наголошую, досі чиняться перешкоди Валентину Фіщуку щодо виконання ним своїх посадових обов’язків з боку Департаменту охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації і органів реєстрації. Хочу нагадати, що Апеляційний суд Вінницької області 19 серпня цього року ухвалив рішення про відмову Віктору Власюку у задоволенні позову про поновлення його на посаді головного лікаря Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи, а також відмовив Віктору Власюку в задоволенні позовних вимог повністю”, - зазначив Сергій Свитко.

Нагадаємо, що 21 серпня цього року Валентина Фіщука було призначено виконувачем обов’язків головного лікаря, а 23 вересня цього року голова обласної Ради Сергій Свитко підписав розпорядження №268 “Про призначення Фіщука В.В. на посаду головного лікаря Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи”. Варто зазначити, що протягом трьох тижнів приватні охоронні фірми не пропускали на робоче місце Валентина Фіщука. 

Повернутись Створено: 20 жовтня 2014 року, 16:47 Переглядів: 1916

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація