Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінницький національний технічний університет відкрив свої двері для студентів-першокурсників Роздрукувати

31 серпня вже традиційно у Вінницькому національному технічному університеті відбувся святковий захід – посвята в студенти. Привітати педагогічний колектив, батьків та студентів до навчального закладу завітали перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та заступник голови - директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк.

Клейноди та почесні прапори внесли кращі студенти вишу, крім того, було запалено факел знань та урочисто піднято державний прапор України. Перед присутніми виступили з вітальним словом ректор університету Володимир Грабко, голова ОДА Валерій Коровій, студенти-старшокурсники. Нагадаємо, що ректора Вінницького національного технічного університету, доктора технічних наук, професора Володимира Грабка нещодавно нагородили відзнакою Президента України – ювілейною медаллю „25 років Незалежності України”.

Перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська звернулась до присутніх.

- Розпочинається новий навчальний рік, рік нових знань, нових знайомств та нових вражень. Бажаю вам наснаги, відповідальності та наполегливого навчання задля майбутнього нашої країни.

Перед студентами-першокурсниками з напутнім словом виступили голова наукового товариства студентів та аспірантів Олег Сидорук та президент студентського самоврядування Катерина Франчук. Студенти-першокурсники прийняли присягу студента та колоною вирушили до своїх навчальних корпусів.

         Вінницький національний технічний університет має всі необхідні потенціали, для того, щоб надавати гідну кваліфіковану та конкурентоздатну освіту. Наприклад, студентська команда факультету менеджменту, яка спеціалізується з написання бізнес-проектів, вже вчетверте перемогла всі університети в Україні та у вересні захищатиме інтереси держави в місті Торонто (Канада). В нинішньому році в університеті готуватимуть фахівців, які будуть конструювати стрілецьку зброю. Загалом до вишу в цьому році вступило більше 1000 студентів.

 

Повернутись Створено: 31 серпня 2016 року, 15:09 Переглядів: 1214

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація