Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Вінницький національний технічний університет відкрив свої двері для студентів-першокурсників Роздрукувати

31 серпня вже традиційно у Вінницькому національному технічному університеті відбувся святковий захід – посвята в студенти. Привітати педагогічний колектив, батьків та студентів до навчального закладу завітали перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та заступник голови - директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк.

Клейноди та почесні прапори внесли кращі студенти вишу, крім того, було запалено факел знань та урочисто піднято державний прапор України. Перед присутніми виступили з вітальним словом ректор університету Володимир Грабко, голова ОДА Валерій Коровій, студенти-старшокурсники. Нагадаємо, що ректора Вінницького національного технічного університету, доктора технічних наук, професора Володимира Грабка нещодавно нагородили відзнакою Президента України – ювілейною медаллю „25 років Незалежності України”.

Перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська звернулась до присутніх.

- Розпочинається новий навчальний рік, рік нових знань, нових знайомств та нових вражень. Бажаю вам наснаги, відповідальності та наполегливого навчання задля майбутнього нашої країни.

Перед студентами-першокурсниками з напутнім словом виступили голова наукового товариства студентів та аспірантів Олег Сидорук та президент студентського самоврядування Катерина Франчук. Студенти-першокурсники прийняли присягу студента та колоною вирушили до своїх навчальних корпусів.

         Вінницький національний технічний університет має всі необхідні потенціали, для того, щоб надавати гідну кваліфіковану та конкурентоздатну освіту. Наприклад, студентська команда факультету менеджменту, яка спеціалізується з написання бізнес-проектів, вже вчетверте перемогла всі університети в Україні та у вересні захищатиме інтереси держави в місті Торонто (Канада). В нинішньому році в університеті готуватимуть фахівців, які будуть конструювати стрілецьку зброю. Загалом до вишу в цьому році вступило більше 1000 студентів.

 

Повернутись Створено: 31 серпня 2016 року, 15:09 Переглядів: 1325

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація