Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінницький національний технічний університет вразив своїми розробками сучасних видів озброєння Роздрукувати

18 травня на території Вінницького національного технічного університету відкрилась виставка сучасного озброєння та військової техніки. Співробітники державної служби надзвичайних ситуацій у Вінницькій області та студенти університету презентували сучасне озброєння. Участь у відкритті виставки взяли перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, заступник голови облдержадміністрації – директор Департаменту освіти і науки ОДА Ігор Івасюк та заступник директора Департаменту освіти і науки – начальник управління професійної освіти, інноватики та науки Валерій Бачинський.

Ректор університету Володимир Грабко провів екскурсію і розповів про основні досягнення новоствореного факультету конструювання стрілецької зброї. Студенти вивчають специфіку виготовлення пістолетів, снайперських гвинтівок, кулеметів та автоматів. Після закінчення університету вони зможуть працювати на найкращих підприємствах України.

На виставці представлені броньована розвідувальна дозорна машина БРДМ-2рх, яка призначена для проведення хімічної, радіаційної та біологічної розвідки,  спеціальні аварійно-розвідувальні водолазні станції з устаткуванням,  пересувні радіохімічні лабораторії, дозиметри-радіометри, дозиметри гамма-випромінювання та квадракоптер,  травматична зброя, нові зразки зброї заводу «Форт», унікальні колекції міні-моделей військової техніки та озброєння.

Повернутись Створено: 18 травня 2017 року, 15:40 Переглядів: 940

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація