5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінницький обласний центр служби крові закликає вінничан стати донорами Роздрукувати

На сьогодні у Вінницькому обласному центрі служби крові існує значна нестача компонентів крові, які є незамінними для порятунку життя хворих. Недостатньо крові всіх груп – з І по IV, як Rh(+), так і Rh(-).

У центрі наголошують, що не можна допускати, щоб у цей складний час хворі помирали від нестачі донорської крові та закликають усіх небайдужих звертатись до Вінницького обласного центру крові та здавати кров.

Всім потенційним донорам гарантують повну безпеку щодо обслуговування. В центрі донорам видають захисні маски, проводять належним чином обробку рук та виконують усі інші зобов‘язання, передбачені чинним законодавством України.

Напередодні Великодня відгукнулося понад 200 вінничан, які попри труднощі полишили справи та допомогли своїм вчинком врятувати багато життів. Але цього недостатньо, адже потреба у донорській крові та її компонентах є постійною і, на відміну від запасів банку крові, пацієнтів, які не виживуть без донорської крові, менше не стає.

Тож, колектив Центру закликає усіх долучатись до здачі крові, адже лише разом можна врятувати не одне життя.

Сьогодні Кабінет міністрів України продовжив термін дії карантину до 11 травня. Разом з цим пропонується дозволити перевезення в міському транспорті осіб, які виявили бажання бути донорами крові, а також залучати до роботи окремих категорій працівників без проходження обов’язкового профілактичного огляду, термін якого припав на період карантину.

Крім того, як підкреслив Міністр охорони здоров’я, постановою Уряду затверджується Порядок проведення протиепідемічних заходів, пов’язаних із самоізоляцією особи,  а саме: включення осіб, які перебувають на самоізоляції, у додаток Міністерства цифрової трансформації «Дія».

Стежте за новинами у Теlegram.
Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 22 квітня 2020 року, 15:12
Оновлено: 22 квітня 2020 року, 15:26
Переглядів: 163

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація