9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінницькій обласній філармонії присвоїли ім’я видатного композитора Миколи Леонтовича Роздрукувати

Сьогодні депутати обласної Ради 7 скликання прийняли низку питань стосовно перейменувань, затвердження нових статутів та внесення змін до них в окремих комунальних установах області. Зокрема, в ході засідання депутати погодили проект рішення «Про Вінницький обласний клінічний онкологічний диспансер», згідно із прийнятим рішенням  онкологічний диспансер перейменовано на Подільський регіональний центр онкології та встановлено скорочене найменування – ПРЦО.

Також депутати підтримали проект рішення щодо присвоєння Вінницькій обласній філармонії ім’я М.Д. Леонтовича та, відповідно, змінили найменування філармонії на Вінницьку обласну філармонію ім. М.Д. Леонтовича, а також встановити скорочене найменування - Вінницька облфілармонія ім. М.Д. Леонтовича.

Проголосували депутати і за проект рішення «Про Спеціалізований санаторій для дорослих «Северинівка», яким передбачено змінити найменування Спеціалізованого санаторію для дорослих «Северинівка» на Северинівську лікарню відновного лікування та встановити скорочене найменування - Северинівська ЛВЛ. Відповідно до прийнятих змін затвердили і статут установи у новій редакції.

Повернутись Створено: 20 грудня 2017 року, 15:36 Переглядів: 892

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація