Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінницькій обласній клінічній лікарні імені М.І. Пирогова виповнилося 100 років Роздрукувати

Сьогодні, 22 листопада, голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та Вінницький міський голова Сергій Моргунов привітали зі 100-річним ювілеєм Вінницьку обласну клінічну лікарню імені М.І. Пирогова.

– Сторічна історія лікарні імені Пирогова – це ціла епоха медицини Вінниччини. Ми пишаємося тим, що історія створення лікарні пов’язана з іменем великого медика Миколи Івановича Пирогова, – зауважив під час виступу Анатолій Олійник. – Символічно, що в XXI столітті починається відлік другого століття нашої лікарні в новому приміщенні із першими 145 мільйонами гривень, які необхідні для модернізації закладу. Ми маємо багато зробити, щоб історія наступного сторіччя лікарні була гордістю, а лікарня стала найкращою не лише в Україні, а й далеко за її межами.  

Також зі святом колектив вітали народний депутат України Сергій Кудлаєнко, директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Грабович, голова профспілки медичних працівників Вінницької області Іван Лєта, ректор Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова, академік національної академії медичних наук України, доктор медичних наук, Герой України, професор Василь Мороз, а також депутати обласної Ради.

Кращим працівникам закладу вручили нагороди та Почесні грамоти. Від обласної Ради та облдержадміністрації до свята подарували сертифікат на 900 тис. гривень для придбання сучасного мікроавтобуса. Від Вінницької міської ради вручили сертифікат на 300 тис. гривень для придбання медичного обладнання.

На урочистих заходах приурочених 100-річному ювілею лікарні були присутні й інші поважні гості, представники медичної сфери України. Зокрема, директор національного інституту хірургії та трансплантології  ім. О.О. Шалімова, член кореспондент Національної академії медичних наук України, доктор медичних наук, професор Олександр Усенко, заступник директора Науково-дослідного інституту ортопедії та трансплантології, член-кореспондент Національної академії медичних наук України, доктор медичних наук, професор Сергій Страфун, заступник директора інституту серцево-судинної хірургії Національної академії медичних наук України ім. М. Амосова, доктор медичних наук, професор Костянтин Руденко, менеджер з розвитку клінічних центрів та компаній «Квінтайлз Україна» Анна Саніна, заступник директора інституту невідкладної та екстреної хірургії (м. Харків), доктор медичних наук, професор Петро Замятін.

До вітань також долучилися і представники духовенства області – Митрополит Вінницький і Барський Симеон та Архієпископ Вінницький і Брацлавський Михаїл.

Ідея заснування лікарні належить Вінницькому Пироговському медичному товариству. У такий спосіб вінницькі лікарі вирішили вшанувати пам’ять нашого видатного земляка М. І. Пирогова з нагоди 100-річчя від дня його народження. Від 1921 року розпочинається розвиток медичної освіти на Вінниччині, і Пироговська лікарня стала навчальною базою підготовки фахівців різних рівнів. 

У 2011 році вперше була запроваджена Національна медична премія України і лікарня імені М. І. Пирогова стала її лауреатом.
Сьогодні лікарня, де розміщено 12 клінічних кафедр і циклів Вінницького національного медуніверситету ім. М. І. Пирогова, є провідним лікувальним та науковим закладом області. Працює 324 лікарі, із них 8 заслужених лікарів України, 28 кандидатів медичних наук, три доктори медичних наук. Один медик носить звання заслуженого медичного працівника України.
Лікарня надає висококваліфіковану багатопрофільну лікувально-консультативну допомогу населенню області на третинному рівні. Щорічно  проліковується більше 25000 хворих, половина з них оперується.
У медичному закладі функціонує 20 стаціонарних відділень на 730 ліжок, поліклінічне відділення з потужністю 400 відвідин на зміну, 13 параклінічних відділень. 
 

Повернутись Створено: 22 листопада 2017 року, 15:16 Переглядів: 1309

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація