9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінницькій обласній організації «УТОС» - 40 років Роздрукувати

Сьогодні, 13 листопада, в приміщені обласної філармонії «Плеяда» відбулися урочисті заходи з нагоди 40-річчя Вінницької обласної організації «Українського товариства сліпих». Захід було приурочено до Міжнародного Дня людей з вадами зору.

В урочистостях взяла участь депутат обласної Ради Людмила Станіславенко. Про це депутат написала на своїй сторінці Facebook.

 – Нині вінницька організація «УТОС» налічує 1049 осіб з порушенням зору, а його учасники беруть активну участь у житті міста й області, – йдеться в повідомленні Людмили Станіславенко. – З нагоди свята зібрались представники міської та обласної влади, які привітали учасників спільноти та вручили їм почесні грамоти. Організатори підготували гостям насичену програму.

Міжнародний день людей з вадами зору розпочали відзначати згідно з рiшeнням Всeсвiтньoї oргaнiзaцiї oхoрoни здoрoв’я, аби привернути увагу до людей, які назавжди втратили зір і опинилися у скрутній життєвій ситуації.

Повернутись Створено: 13 листопада 2017 року, 16:47
Оновлено: 13 листопада 2017 року, 16:55
Переглядів: 788

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація