Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінницький окружний адміністративний суд ухвалив рішення на користь екс-головного лікаря Вінницького МСЕК Віктора Власюка Роздрукувати

До Вінницької обласної Ради надійшла Постанова від 22 грудня 2014 року Вінницького окружного адміністративного суду про задоволення адміністративного позову екс-головного лікаря Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи Віктора Власюка, відповідно до якої розпорядження голови Вінницької обласної Ради Сергія Свитка № 68 від 5 травня 2014 року "Про звільнення Власюка В.В. з посади головного лікаря Вінницької обласного центру медико-соціальної експертизи" визнано протиправним та скасовано.

Детальніше про хронологію судових справ щодо керівника Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи читайте за посиланням.

Голова обласної Ради Сергій Свитко так прокоментував Постанову Вінницького окружного адміністративного суду:

- На жаль, такі рішення суду породжують тотальну недовіру суспільства як до окремо взятого суду, так і до суддівської системи в цілому. Керівництво обласної Ради безумовно подаватиме апеляцію на цю Постанову. Наголошую: Апеляційний суд Вінницької області та навіть Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ у своїх рішеннях дійшли висновку про наявність підстав для відмови у задоволенні позову Віктора Власюка щодо скасування розпорядження про його звільнення і поновлення на посаді. Таким чином, розпорядження голови обласної Ради Сергія Свитка про звільнення Віктора Власюка з посади керівника Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи було визнано вищезазначеними судами законним, - сказав Сергій Свитко.

Своїм рішенням Вінницький окружний адміністративний суд фактично став на захист екс-керівника комунального закладу, який здобув сумну славу корупційної структури. Звільнення екс-головного лікаря Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи Віктора Власюка, який з 2002 року очолював Вінницький обласний МСЕК, тривалий час вимагала громада області. Щодо Віктора Власюка, наскільки відомо, раніше були відкриті кримінальні справи, і до сьогодні ведеться розслідування про зловживання ним своїм службовим становищем на зазначеній посаді.

Слід зазначити, що у Постанові Вінницького окружного адміністративного суду зазначено: “Вінницький обласний центр медико-соціальної експертизи, згідно затвердженого статуту, є об'єктом спільної власності територіальної громади області, управління яким здійснює Вінницька обласна Рада. Враховуючи викладене, вирішення питання щодо призначення та звільнення головного лікаря - керівника Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи, з урахуванням викладених норм законодавства, входить виключно до повноважень Вінницької обласної Ради”. Проте, державним реєстратором, без відповідного рішення власника комунального закладу – обласної Ради, було внесено зміни, відповідно до яких Вінницький обласний центр медико-соціальної експертизи значиться у Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України, як державна організація.

Голова обласної Ради Сергій Свитко скерував звернення до керівництва держави і правоохоронних органів щодо перевірки факту передачі комунального закладу Вінницької обласної Ради - Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи у державну власність. Сергій Свитко назвав такий факт рейдерським захопленням комунального закладу обласної Ради.

Повернутись Створено: 20 січня 2015 року, 10:20 Переглядів: 1484

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація