Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінницький олійножировий комбінат відкрив новий виробничий комплекс Роздрукувати

17 жовтня відбулося урочисте вікриття олійноекстракційного комплексу Вінницького олійножирового комбінату, який входить у промислову групу «Віойл». Участь у церемонії запуску взяли перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, заступник голови облдержадміністрації Роман Аксельрод та Вінницький міський голова Володимир Гройсман.
Керівники області відзначили, що новий завод, в який інвестовано більше 320 мільйонів гривень, буде мати позитивний вплив, як на економіку області, так і України. Адже продукція комбінату реалізовується в усій країні і за кордоном, зокрема у країнах Азії, Близького Сходу та Китаї. Крім того, збільшення виробничих потужностей дасть можливість створити 92 нових робочих місця із середньою зарплатнею близько 3 тис. грн.

Наразі Вінницький олійножировий комбінат виробляє понад 40 видів продукції, якість якої щорічно підтверджує на провідних конкурсах України та Росії. Продукція комбінату має золоті і срібні відзнаки і так звані „Зірки якості”.
Підприємство планує збільшити обсяги виробництва до двох тонн на добу. При цьому більшу частину виробляти на нових потужностях. У перспективі керівники комбінату бачать своє підприємство в трійці лідерів України з виробництва продукції із соняшникового насіння.

З нагоди відкриття нового комбінату Ігор Кревський та Роман Аксельрод вручили причетним до появи нового об’єкту Почесні грамоти обласної Ради та облдержадміністрації. Святковий настрій присутнім забезпечили вінницький оркестр «Вінбенд» та гурт «ТіК».

Повернутись Створено: 18 жовтня 2013 року, 09:14 Переглядів: 1743

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація