Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Вінницький олійножировий комбінат відкрив новий виробничий комплекс Роздрукувати

17 жовтня відбулося урочисте вікриття олійноекстракційного комплексу Вінницького олійножирового комбінату, який входить у промислову групу «Віойл». Участь у церемонії запуску взяли перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, заступник голови облдержадміністрації Роман Аксельрод та Вінницький міський голова Володимир Гройсман.
Керівники області відзначили, що новий завод, в який інвестовано більше 320 мільйонів гривень, буде мати позитивний вплив, як на економіку області, так і України. Адже продукція комбінату реалізовується в усій країні і за кордоном, зокрема у країнах Азії, Близького Сходу та Китаї. Крім того, збільшення виробничих потужностей дасть можливість створити 92 нових робочих місця із середньою зарплатнею близько 3 тис. грн.

Наразі Вінницький олійножировий комбінат виробляє понад 40 видів продукції, якість якої щорічно підтверджує на провідних конкурсах України та Росії. Продукція комбінату має золоті і срібні відзнаки і так звані „Зірки якості”.
Підприємство планує збільшити обсяги виробництва до двох тонн на добу. При цьому більшу частину виробляти на нових потужностях. У перспективі керівники комбінату бачать своє підприємство в трійці лідерів України з виробництва продукції із соняшникового насіння.

З нагоди відкриття нового комбінату Ігор Кревський та Роман Аксельрод вручили причетним до появи нового об’єкту Почесні грамоти обласної Ради та облдержадміністрації. Святковий настрій присутнім забезпечили вінницький оркестр «Вінбенд» та гурт «ТіК».

Повернутись Створено: 18 жовтня 2013 року, 09:14 Переглядів: 1798

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація