9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінницький проект для вчителів переміг у конкурсі Роздрукувати

Стали відомі результати конкурсу проектів Програми RITA. Спільний проект Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування та Фундації FERSO (Польща) «Школа молодих спікерів  –  дебатні клуби у Вінницькій області» набрав найбільшу кількість балів і зайняв перше місце в рейтинговій таблиці. З бюджету програми на реалізацію освітянського проекту буде виділено 40000 злотих. Решта – фінансова підтримка з Лодзинського воєводства Республіки Польща. Асоціація ж відповідатиме за організаційну частину.

«Школа молодих спікерів – дебатні клуби у Вінницькій області» – це проект для студентів і викладачів з районів і малих міст Вінницької області. Його мета полягає в тому, щоб розвивати навики, корисні для функціонування в демократичному суспільстві, такі як робота в команді, “критичне мислення”, міжособистісна комунікація, публічне представлення своєї позиції в дискусії, дослідження і належного представлення аргументів. Викладачі гуманітарних наук з 27 районів області дізнаються, як наділити учнів навиками використання методу «Оксфордських дискусій».

20 січня 2017 року стартує перший етап проекту  – дводенний тренінг для вчителів. Відбудеться він на базі «Академії неперервної освіти» Вінницької області. Наступний етап – це навчальний візит освітян області до до Лодзинського воєводства Польщі, запланованого на кінець лютого-початок березня 2017 року.

Відбір учасників проводитиметься Вінницькою Асоціацією органів місцевого самоврядування спільно з Департаментом освіти та науки облдержадміністрації. Ними стануть працівники освіти з 27 районів області - по одному представнику з кожного району.

 

Повернутись Створено: 23 грудня 2016 року, 13:20 Переглядів: 1090

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація