Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінницький район «підтягнув» показники у соціальній сфері Роздрукувати

У четвірці районів, які першими 7 жовтня звітували про господарську діяльність за 3 квартали цього року, був і Вінницький. Голова райдержадміністрації Володимир Анікеєнко доповів про здійснені заходи, спрямовані на виконання доручень голови облдержадміністрації І.Мовчана. Разом з ним звіт району приймав і 1-й заступник голови облради І.Кревський.

Керівники області відзначили, що Вінницький район суттєво «підтягнувся» за показниками у соціальній сфері у порівнянні з попереднім звітним періодом. Зокрема, швидкими темпами проведені ремонтні роботи у закладах освіти, охорони здоров’я та культури.

Це єдиний район, який організував централізований вивіз сміття у всіх територіальних громадах. В рамках соціальних угод район має втричі вищу платню від інвесторів, ніж в області загалом.

За словами В.Анікеєнка, великою мірою цього вдалося досягти завдяки виконанню бюджетів всіх рівнів, а також державно-приватному партнерству.

– Це правильний шлях роботи районної влади. Тільки так можна вирішувати поставлені завдання, – констатував І.Мовчан.  

Він додав, що попри ефективність даного формату звітності, все ще спостерігається «велика строкатість» у ставленні органів влади на місцях до доручень обласного керівництва та соціальних ініціатив Президента держави в цілому.

 

 

Повернутись Створено: 8 жовтня 2013 року, 12:38 Переглядів: 642

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація