Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Вінницький район «підтягнув» показники у соціальній сфері Роздрукувати

У четвірці районів, які першими 7 жовтня звітували про господарську діяльність за 3 квартали цього року, був і Вінницький. Голова райдержадміністрації Володимир Анікеєнко доповів про здійснені заходи, спрямовані на виконання доручень голови облдержадміністрації І.Мовчана. Разом з ним звіт району приймав і 1-й заступник голови облради І.Кревський.

Керівники області відзначили, що Вінницький район суттєво «підтягнувся» за показниками у соціальній сфері у порівнянні з попереднім звітним періодом. Зокрема, швидкими темпами проведені ремонтні роботи у закладах освіти, охорони здоров’я та культури.

Це єдиний район, який організував централізований вивіз сміття у всіх територіальних громадах. В рамках соціальних угод район має втричі вищу платню від інвесторів, ніж в області загалом.

За словами В.Анікеєнка, великою мірою цього вдалося досягти завдяки виконанню бюджетів всіх рівнів, а також державно-приватному партнерству.

– Це правильний шлях роботи районної влади. Тільки так можна вирішувати поставлені завдання, – констатував І.Мовчан.  

Він додав, що попри ефективність даного формату звітності, все ще спостерігається «велика строкатість» у ставленні органів влади на місцях до доручень обласного керівництва та соціальних ініціатив Президента держави в цілому.

 

 

Повернутись Створено: 8 жовтня 2013 року, 12:38 Переглядів: 661

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація