Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Вінницький школяр зайняв ІІІ місце на міжнародній олімпіаді з географії Роздрукувати

Сьогодні особливо відзначили учня 11 класу Якушинецького ліцею Андрія Марценюка, який здобув бронзову нагороду на Міжнародній олімпіаді з географії, що проходила в Південній Кореї. В олімпіаді брали участь 160 школярів із 43 країн світу. Підготувала учня вчитель географії Якушинецького ліцею Галина Заболотна. Тож, Андрія Марценюка за зайняте ІІІ місце нагороджено почесною грамотою обласної державної адміністрації та обласної Ради із грошовою премією. В свою чергу таку ж відзнаку отримала і Галина Заболотна за підготовку призера Міжнародної учнівської олімпіади.

Напередодні професійного свята працівників освіти Вінниччини привітали керівники області та міста, а також вручили низку нагород, зокрема – гранти обласної державної адміністрації та обласної Ради, Почесні грамоти за сумлінну творчу працю в досягненні успіхів у навчанні і вихованні підростаючого покоління та з нагоди професійного свята – Дня працівника освіти, грамоти та подяки вінницької міської ради та профспілкової організації.

У вітальному слові голова обласної Ради Анатолій Олійник привітав освітян від імені  депутатського корпусу обласної Ради.

– Освіта – це перепустка в майбутнє і той, хто сьогодні здасть екзамен буде відповідальним за це майбутнє, – сказав Анатолій Дмитрович. – У цьому процесі не можна обійтись без вчителя, без того, хто, без перебільшення, віддає своє здоров’я, своє життя заради майбутнього. Немає іншої професії, яка б працювала на таку велику перспективу. Те, що робите ви, вчителі, прослідковується через десятиліття. Низький уклін за вашу працю, за ваш ратний труд в процесі зміцнення держави, в процесі того, що ми живемо і радіємо життю і будемо жити у вільній незалежній Україні.

Висловлюючи слова вітання, голова облдержадміністрації Владислав Скальський наголосив, що, розуміючи важливість конкурентоспроможності українців у світі і важливість надання якісних освітніх послуг, Урядом розпочато низку реформ.  Проєкт «Нова українська школа» та модернізація початкової школи вже другий рік поспіль отримують на реалізацію інвестицію від держави в розмірі 1 млрд грн.

Також від імені Вінницького міського голови Сергія Моргунова слова вітання присутнім висловила його заступник Галина Якубович.

Повернутись Створено: 3 жовтня 2019 року, 15:48 Переглядів: 520

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація