Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Вінницький школяр зайняв ІІІ місце на міжнародній олімпіаді з географії Роздрукувати

Сьогодні особливо відзначили учня 11 класу Якушинецького ліцею Андрія Марценюка, який здобув бронзову нагороду на Міжнародній олімпіаді з географії, що проходила в Південній Кореї. В олімпіаді брали участь 160 школярів із 43 країн світу. Підготувала учня вчитель географії Якушинецького ліцею Галина Заболотна. Тож, Андрія Марценюка за зайняте ІІІ місце нагороджено почесною грамотою обласної державної адміністрації та обласної Ради із грошовою премією. В свою чергу таку ж відзнаку отримала і Галина Заболотна за підготовку призера Міжнародної учнівської олімпіади.

Напередодні професійного свята працівників освіти Вінниччини привітали керівники області та міста, а також вручили низку нагород, зокрема – гранти обласної державної адміністрації та обласної Ради, Почесні грамоти за сумлінну творчу працю в досягненні успіхів у навчанні і вихованні підростаючого покоління та з нагоди професійного свята – Дня працівника освіти, грамоти та подяки вінницької міської ради та профспілкової організації.

У вітальному слові голова обласної Ради Анатолій Олійник привітав освітян від імені  депутатського корпусу обласної Ради.

– Освіта – це перепустка в майбутнє і той, хто сьогодні здасть екзамен буде відповідальним за це майбутнє, – сказав Анатолій Дмитрович. – У цьому процесі не можна обійтись без вчителя, без того, хто, без перебільшення, віддає своє здоров’я, своє життя заради майбутнього. Немає іншої професії, яка б працювала на таку велику перспективу. Те, що робите ви, вчителі, прослідковується через десятиліття. Низький уклін за вашу працю, за ваш ратний труд в процесі зміцнення держави, в процесі того, що ми живемо і радіємо життю і будемо жити у вільній незалежній Україні.

Висловлюючи слова вітання, голова облдержадміністрації Владислав Скальський наголосив, що, розуміючи важливість конкурентоспроможності українців у світі і важливість надання якісних освітніх послуг, Урядом розпочато низку реформ.  Проєкт «Нова українська школа» та модернізація початкової школи вже другий рік поспіль отримують на реалізацію інвестицію від держави в розмірі 1 млрд грн.

Також від імені Вінницького міського голови Сергія Моргунова слова вітання присутнім висловила його заступник Галина Якубович.

Повернутись Створено: 3 жовтня 2019 року, 15:48 Переглядів: 484

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація