Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Вінницький спорт Роздрукувати

Європа проінспектувала Вінницю щодо підготовки до чемпіонату

Генеральний секретар Європейської федерації хокею на траві Девід Балберні 5 квітня відвідав Вінницю. Мета візиту іноземця – проінспектувати підготовку до Чемпіонату Європи з хокею на траві, який проходитиме у Вінниці 8-14 серпня. Тоді у столиці Поділля за європейську першість змагатимуться вісім команд.

У четвер пан Балберні оглянув стадіон зі штучним покриттям у Центральному парку ім.М.Горького, де відбуватиметься чемпіонат, і зустрівся із головою обласної Ради Сергієм Татусяком, який є співголовою оргкомітету з підготовки чемпіонату, та головою облдержадміністрації Миколою Джигою.
У зустрічі також взяли участь президент Федерації хокею на траві України Валерій Титарчук, голова Вінницького відділення Національного олімпійського комітету України Федір Новік, заступник Вінницького міського голови Володимир Кістіон, начальник управління з питань фізкультури і спорту ОДА Олександр Фєнєв, інші представники спортивної галузі області і міста.
Девід Балберні відзначив, що задоволений тим, як інтенсивно ведуться роботи з облаштування стадіону.
– Побачене мною дає привід думати, що рівень чемпіонату буде високим. Я готовий допомагати особисто у підготовці, – зазначив Балберні.
Валерій Титарчук подякував вінницьким керманичам за сприяння Федерації хокею на траві у підготовці чемпіонату, зокрема, у фінансуванні заміни штучного покриття на стадіоні.
Федір Новік поінформував присутніх про хід організаційних робіт до єврокубку. За його словами, на сьогодні відремонтовано дах стадіону у парку ім.М.Горького, закуплено 3 тисячі сидінь для глядацьких трибун, проведена гідроізоляція споруд, відремонтовано 4 нових роздягальні та душових кімнати, дві кімнати для суддів.
– Зараз ведуться роботи щодо благоустрою довколишньої території – укладаємо тротуарну плитку, здійснюємо обрізку дерев. Далі чекаємо погодних умов, щоб здійснити заміну штучного покриття поля, – повідомив Ф.Новік.
Також голова Вінницького відділення НОКУ зазначив, що до чемпіонату будуть облаштовані місця для запасних гравців та засобів масової інформації.
Керівники області зі свого боку запевнили пана Балберні у всебічному сприянні проведенню чемпіонату, оскільки хокей на траві популяризує Вінницьку область в Україні і за її межами.
Наостанок зустрічі сторони обмінялися пам’ятними сувенірами.

 

Повернутись Створено: 5 травня 2011 року, 00:00 Переглядів: 954

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація