Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінницький спорт Роздрукувати

Європа проінспектувала Вінницю щодо підготовки до чемпіонату

Генеральний секретар Європейської федерації хокею на траві Девід Балберні 5 квітня відвідав Вінницю. Мета візиту іноземця – проінспектувати підготовку до Чемпіонату Європи з хокею на траві, який проходитиме у Вінниці 8-14 серпня. Тоді у столиці Поділля за європейську першість змагатимуться вісім команд.

У четвер пан Балберні оглянув стадіон зі штучним покриттям у Центральному парку ім.М.Горького, де відбуватиметься чемпіонат, і зустрівся із головою обласної Ради Сергієм Татусяком, який є співголовою оргкомітету з підготовки чемпіонату, та головою облдержадміністрації Миколою Джигою.
У зустрічі також взяли участь президент Федерації хокею на траві України Валерій Титарчук, голова Вінницького відділення Національного олімпійського комітету України Федір Новік, заступник Вінницького міського голови Володимир Кістіон, начальник управління з питань фізкультури і спорту ОДА Олександр Фєнєв, інші представники спортивної галузі області і міста.
Девід Балберні відзначив, що задоволений тим, як інтенсивно ведуться роботи з облаштування стадіону.
– Побачене мною дає привід думати, що рівень чемпіонату буде високим. Я готовий допомагати особисто у підготовці, – зазначив Балберні.
Валерій Титарчук подякував вінницьким керманичам за сприяння Федерації хокею на траві у підготовці чемпіонату, зокрема, у фінансуванні заміни штучного покриття на стадіоні.
Федір Новік поінформував присутніх про хід організаційних робіт до єврокубку. За його словами, на сьогодні відремонтовано дах стадіону у парку ім.М.Горького, закуплено 3 тисячі сидінь для глядацьких трибун, проведена гідроізоляція споруд, відремонтовано 4 нових роздягальні та душових кімнати, дві кімнати для суддів.
– Зараз ведуться роботи щодо благоустрою довколишньої території – укладаємо тротуарну плитку, здійснюємо обрізку дерев. Далі чекаємо погодних умов, щоб здійснити заміну штучного покриття поля, – повідомив Ф.Новік.
Також голова Вінницького відділення НОКУ зазначив, що до чемпіонату будуть облаштовані місця для запасних гравців та засобів масової інформації.
Керівники області зі свого боку запевнили пана Балберні у всебічному сприянні проведенню чемпіонату, оскільки хокей на траві популяризує Вінницьку область в Україні і за її межами.
Наостанок зустрічі сторони обмінялися пам’ятними сувенірами.

 

Повернутись Створено: 5 травня 2011 року, 00:00 Переглядів: 923

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація