Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінницький театр на сцені в Молдові Роздрукувати

В рамках діяльності Єврорегіону «Дністер» та на запрошення голови Сорокського району (Республіка Молдова) Віктора Сеу, 14 листопада цього року в місті Сорока з гастрольним турне перебував Вінницький обласний український академічний музично-драматичний  театр ім. М.Садовського на чолі з директором – Володимиром Лозовським.

З нагоди вшанування пам’яті заслуженого актора Республіки Молдова - Веніаміна Апостола, який народився в Сорокському районі, щорічно проводяться цикли Театральних вечорів, тому вінничани  презентували спектакль «Шельменко - денщик», який із великим задоволенням сприйняли не тільки місцеві жителі, а й мешканці навколишніх сіл.

В рамках візиту відбулася зустріч з керівництвом Сорокського району, в ході якої було презентовано адміністративний та соціально-економічний потенціал району. Керівництво високо оцінило виконавську майстерність артистів театру, а також вручили коровай та квіти. Відбулась домовленість про подальшу співпрацю щодо обміну делегаціями та гастрольними поїздками.

.

Повернутись Створено: 18 листопада 2014 року, 13:25 Переглядів: 695

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація