5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінницький технічний університет буде співпрацювати з університетом Лодзинської Політехніки Роздрукувати

В рамках реалізації польсько-українського проекту «Школа молодих спікерів – дебатні клуби у Вінницькій області» відбулася офіційна зустріч керівництва області з делегацією Лодзинського воєводства.

Польська делегація перебуває на Вінниччині з 15 по 18 червня. Під час візиту польські колеги будуть знайомитися із культурною та духовною спадщиною Вінниччини. Для студентської молоді польської делегації запланована зустріч із керівництвом Погребищенської районної ради і відвідування села Круподеренці для інвентаризації об’єктів культурної спадщини.

Зустріч відбулася під керівництвом голови обласної Ради Анатолія Олійника та за участі заступника керівника виконавчого апарату Ігоря Хміля, представників Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування, Агенції регіонального розвитку Вінницької області, першого проректора Вінницького технічного університету Олександра Романюка, проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародного співробітництва Вінницької академії неперервної освіти Олени Герасімової та представників управлінь і департаментів облдержадміністрації.

Польську сторону представляли Уповноважена зі справ місцевих органів влади Лодзинського воєводства, воєвода Лодзинського воєводства, радник маршалика Лодзинського воєводства пані Іоланта Хельмінска,  заступник Генерального консула республіки Польща, консул  Уршула Філіпковска, член Правління Фундації «FERSO» Ярослав Ващик, спеціаліст Департаменту промоції та міжнародного співробітництва Маршалківської управи Лодзинського воєводства Барбара Рибак, спеціаліст Департаменту промоції та міжнародного співробітництва Маршалківської управи Лодзинського воєводства Міхал Пєтранек, викладачі та студенти  Лодзинської Політехніки.

– 13 жовтня 2016 року була підписана партнерська угода між фундацією освіти та розвитку громадянського суспільства «Ферсо» Республіки Польща та Вінницькою обласною Асоціацією органів місцевого самоврядування, – сказав Анатолій Олійник під час вітального слова. – Метою угоди була спільна реалізація проекту «Школа молодих спікерів – дебатні клуби у Вінницькій області» за підтримки Управлінської управи Лодзинського воєводства. Це проект для учнів і викладачів з районів і малих міст Вінницької області.

Анатолій Дмитрович сказав, що реалізація проекту дала  корисні для функціонування в демократичному суспільстві навички, такі як робота в команді, критичне мислення, міжособистісної комунікації, публічне представлення своєї позиції в дискусії, дослідження і належного представлення аргументів.

Привітала присутніх і воєвода Лодзинського воєводства, радник маршалика  пані Іоланта Хельмінска.

– Сьогоднішні результати ми маємо завдяки нашим дружнім відносинам, – сказала пані Хельмінска. – Минулого року я перебувала тут з візитом в рамках співпраці з Агенцією регіонального розвитку, то була місія більш бізнесова. З Вінницькою областю ми маємо багато спільних проектів. Можливості з міжнародного співробітництва дають змогу користуватися досвідом Європейського Союзу не лише в співпраці між органами влади, громадськими організаціями, а й відкриває набагато більші можливості.

Крім того, пані Іоланта зазначила, що реалізовуючи цей проект було набуто й ті цінності, які раніше прописано не було.

– В процесі нашої спільної роботи ми вчилися один в одного, ми вчилися навзаєм, – сказала пані Іоланта.

В ході зустрічі викладач, представник вищого навчального закладу Лодзинської Політехніки вручив першому проректору Вінницького технічного університету Олександру Романюку офіційний лист-пропозицію щодо співпраці та реалізації проекту зі наукових  справ.

Повернутись Створено: 16 червня 2017 року, 12:22 Переглядів: 1050

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація