Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінницький технічний університет здійснює підготовку висококваліфікованих кадрів для військ Роздрукувати

З вересня 2017 року у Вінницькому національному технічному університеті здійснюється навчання студентів за програмою підготовки офіцерів запасу. Відповідно до засад Державної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання на 2016 – 2020 роки та з нагоди Дня захисника України відбулись урочисті збори викладачів, студентів та учнів старших класів загальноосвітніх шкіл міста Вінниці.

Перед присутніми з вітальними та напутніми словами виступили заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, завідувач сектору  інноватики та науки Департаменту освіти та науки облдержадміністрації Андрій Клапоущак, начальник відділу військових навчальних закладів Повітряних Сил Збройних Сил України, учасник бойових дій, полковник Сергій Ткачук, заступник військового комісара по роботі з особовим складом, підполковник Ігор Гончарук, представник Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області Віктор Тихонюк, заступник військового комісара Вінницького об’єднаного міського військового комісаріату з територіальної оборони, учасник бойових дій, кавалер ордена Богдана Хмельницького Олексій Кругляк, начальник групи військового представництва Міністерства оборони України, майор Віталій Петренко та представник військової частини А3028 Національної гвардії України майор Роман Мельник.

– Від імені депутатського корпусу обласної Ради прийміть вітання з прийдешнім святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем захисника України. Бажаю вам, майбутні військовики, ніколи не знати, що таке війна, не втрачати своїх побратимів, щоб не було горя на нашій землі, жити в мирі й злагоді, – привітав   заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк студентів.

Ректор Вінницького національного технічного університету Володимир Грабко вручив подяки представникам військових комісаріатів  міста Вінниці та області.

– Одним з основних напрямів у сфері укріплення системи національної безпеки України у військовій сфері – є підготовка кадрів для військ, здатних професійно протидіяти ворогу у військових операціях та планувати заходи зі зміцнення боєздатності української армії. Тому технічний університет тісно співпрацює з військовими комісаріатами, інститутами та університетами в зазначеному напрямі, – підкреслив ректор під час вручення нагород.

На сході України в антитерористичній операції беруть участь студенти та випускники технічного університету. Троє з них – Володимир Муха, Роман Мельничук та Юрій Бабко – пішли добровольцями та загинули.

 

Повернутись Створено: 12 жовтня 2017 року, 09:24 Переглядів: 836

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація