Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Вінницький технічний університет здійснює підготовку висококваліфікованих кадрів для військ Роздрукувати

З вересня 2017 року у Вінницькому національному технічному університеті здійснюється навчання студентів за програмою підготовки офіцерів запасу. Відповідно до засад Державної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання на 2016 – 2020 роки та з нагоди Дня захисника України відбулись урочисті збори викладачів, студентів та учнів старших класів загальноосвітніх шкіл міста Вінниці.

Перед присутніми з вітальними та напутніми словами виступили заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, завідувач сектору  інноватики та науки Департаменту освіти та науки облдержадміністрації Андрій Клапоущак, начальник відділу військових навчальних закладів Повітряних Сил Збройних Сил України, учасник бойових дій, полковник Сергій Ткачук, заступник військового комісара по роботі з особовим складом, підполковник Ігор Гончарук, представник Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області Віктор Тихонюк, заступник військового комісара Вінницького об’єднаного міського військового комісаріату з територіальної оборони, учасник бойових дій, кавалер ордена Богдана Хмельницького Олексій Кругляк, начальник групи військового представництва Міністерства оборони України, майор Віталій Петренко та представник військової частини А3028 Національної гвардії України майор Роман Мельник.

– Від імені депутатського корпусу обласної Ради прийміть вітання з прийдешнім святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем захисника України. Бажаю вам, майбутні військовики, ніколи не знати, що таке війна, не втрачати своїх побратимів, щоб не було горя на нашій землі, жити в мирі й злагоді, – привітав   заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк студентів.

Ректор Вінницького національного технічного університету Володимир Грабко вручив подяки представникам військових комісаріатів  міста Вінниці та області.

– Одним з основних напрямів у сфері укріплення системи національної безпеки України у військовій сфері – є підготовка кадрів для військ, здатних професійно протидіяти ворогу у військових операціях та планувати заходи зі зміцнення боєздатності української армії. Тому технічний університет тісно співпрацює з військовими комісаріатами, інститутами та університетами в зазначеному напрямі, – підкреслив ректор під час вручення нагород.

На сході України в антитерористичній операції беруть участь студенти та випускники технічного університету. Троє з них – Володимир Муха, Роман Мельничук та Юрій Бабко – пішли добровольцями та загинули.

 

Повернутись Створено: 12 жовтня 2017 року, 09:24 Переглядів: 755

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація