Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Вінницький завод «Маяк» відзначає 55 років Роздрукувати

Вінницький завод «Маяк» спеціалізується на виробництві електрообігрівальних приладів та обладнання для систем опалення. Його продукція відома не тільки в Україні, але й далеко за її межами – Польщі, Німеччині, Англії, Румунії, Угорщині, Молдові, Чехії, Латвії, на Кіпрі й у Франції.

Цьогоріч підприємству – 55 років. Участь у заходах з цієї нагоди взяли голова обласної Ради Вячеслав Соколовий, секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський, керівництво й колектив заводу.

– «Маяк» – це гордість Вінниці й Вінниччини. І це чи не єдине спеціалізоване підприємство в Україні з такою якістю продукції. Усі заслуги – це велика праця кожного: і керівництва, і робітників у цехах, – сказав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. – Ваша згуртованість дозволила в складні часи не тільки зберегти виробництво, але й розвинути його. Ви працювали, працюєте і, вірю, будете працювати. Вам вірять споживачі, і це найвища оцінка роботи колективу.

За словами голови наглядової ради заводу Петра Кузнєцова, під час повномасштабної війни підприємство виконує ще й соціальні функції.

– Ми постачали наші вироби військовим, близько одного мільйона гривень спрямували на благодійність, безоплатно надали свої приміщення волонтерським організаціям. І, звичайно, сплачуємо податки до державного та міського бюджетів, – зазначив Петро Кузнєцов.

Секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський подякував колективу «Маяка» за активну позицію.

– Колектив не стоїть осторонь й активно допомагає ЗСУ. Долучається до кожного збору! Ми й продукцію вашу відправляли військовим частинам, і коштами ви допомагали, – звернувся Павло Яблонський до присутніх.

Із нагоди 55-річниці від дня створення ПрАТ «Вінницький завод «Маяк» голова обласної Ради Вячеслав Соколовий і секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський вручили працівникам заводу Почесні грамоти обласної Ради й Подяки міської ради та її виконавчого комітету. Крім того, за дорученням керівника Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Володимира Гройсмана, вручили Подяку заступнику голови правління заводу Вячеславу Терліковському.

Повернутись Створено: 14 вересня 2023 року, 15:50

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація