5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінницький зоопарк шукає «опікунів» для звірів та птахів Роздрукувати

Підрозділ комунального підприємства обласної Ради «Подільський зоопарк» запропонував усім охочим стати опікунами для жителів звіринцю.

– Подільський зоопарк готовий працювати з усіма охочими взяти шефство над звірами та птахами, що утримуються у нашому зоопарку, – зазначив його директор Євгеній Ткачик.

Таким чином якомога більше людей зможуть допомогти жити та харчуватися тваринам в зоопарку, повідомляють у зоопарку. та для того щоб вусаті-хвостаті.

На вольєрах, де утримуватимуться тварини, над якими візьмуть шефство підприємства, компанії, громадські організації чи окремі підприємці, за його словами, розміщуватимуться відповідні інформаційні щити, що міститимуть логотип, рекламу, контактні дані опікуна.

Директор звіринця Євген Ткачик розповів, що це не інновація, адже шевство над тваринами вже активно поширене у Європі.

– У чеському місті Ліберці понад 80% тварин знаходяться під опікою фізичних осіб чи організацій. У них це дуже престижно, – розповідає очільник Подільського зоопарку.

Одна із вінницьких ІТ-компаній є першою, хто став опікуном для хижих тварин Подільського зоопарку. Вони обрали єнотів-полоскунів, бо єнот є символом їхньої компанії.

Вже є інформація, що вінницькими вовками хоче опікуватись місцева ветеринарна аптека.

Тварин у зоопарку вистачить на всіх, каже Євген Ткачик. І закликає долучатися до опікунства.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 27 квітня 2020 року, 11:25 Переглядів: 207

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація